Gisteren ging er een nieuwe reclame van Jumbo live in het teken van het WK in Qatar. In de reclame gebruiken ze een speciale versie van het nummer Toppie van Donnie & De Toppers.
In de commercial zien we een groep bouwvakkers in de polonaise en dat is het gedeelte waar heel Twitter meteen over viel. Het WK is omstreden vanwege het grote aantal bouwvakkers en andere arbeidsmigranten die overleden zijn tijdens de bouw van de stadions en de infrastructuur. In de reacties is voornamelijk sprake van verbazing dat niemand dit heeft gezien voordat het uitkwam.
De reclame verschijnt ook nog eens daags nadat het nieuws naar buiten kwam dat oranjesupporters gratis naar het WK mogen in ruil voor positieve berichten over Qatar en het WK.
Aanbevolen Video - Scroll om verder te lezen