Met Diddy nog in afwachting van zijn rechtszaak vanwege mensenhandel en meerdere misbruikzaken, heeft Kanye West vandaag het voortouw genomen om een ‘Free Diddy’ campagne te starten en zijn vriendschap met Donald Trump in te zetten voor vrijlating van Diddy.
West deed zijn oproep vannacht op Twitter/X en richtte zich direct tot Donald Trump. De rechtszaak tegen Diddy gaat op 5 mei van start. Diddy houdt vanaf dag één vol onschuldig te zijn, maar kreeg al drie keer te horen dat hij niet met borg zijn rechtszaak in vrijheid mag afwachten.
Aanbevolen Video - Scroll om verder te leze
“Free Puff” schreef West op X. Waarna hij een bericht plaatste, “@realDonaldTrump Please free my brother Puff.”
In de oproep van Kanye West roept hij ook andere sterren op om iets ervan te zeggen, “Watch our brother rot and never say sh**.” Waarna hij Chris Brown als voorbeeld gebruikt. “We all watched Chris Brown and ain’t nobody do nothing I was p**** then too, Chris Brown it’s to the wheels fall off.”
Naast de oproep maakte West ook bekend dat er een kleding samenwerking te koop is van Yeezy met het kledingmerk van Diddy, Sean John.
Diddy werd op 16 september gearresteerd voor sekshandel, het runnen van een criminele organisatie en mensenhandel. Sindsdien heeft Diddy meerdere pogingen gedaan om op borg vrij te komen, maar dat werd iedere keer door de rechtbank afgewezen.