Kanye West, Ty Dolla $ign & Lil Durk doen hun controversiële single Vultures live in Club Blu

27 nov 2023, 10:55 NEWS
schermafbeelding 2023 11 27 om 111747
Afgelopen week verscheen de nieuwe track Vultures van Kanye West, Ty Dolla $ign en Bump J. Opvallend aan de release was dat de verse van Lil Durk ontbrak op de officiële versie, terwijl die wel te horen was op de gelekte versie. Dit weekend is gebleken dat desondanks alles goed is tussen Ye en Durk en is ook de versie met Durk online verschenen.
Op beelden op social media is te zien dat Kanye, Durk, en Ty Dolla $ign het nummer samen live doen in Club Blu in Dubai. De track is de eerste single van het gezamenlijke album van Kanye en Ty Dolla $ign. Het album zou eigenlijk al een aantal weken geleden uitkomen, maar zoals zo vaak bij Kanye werd het project uitgesteld en de luistersessie in Italië gecanceld. De artiesten verblijven al een tijdje in het Midden-Oosten om het album af te maken. Zo zagen we hem al muziek opnemen in Saudi-Arabië en waren ze dit weekend aanwezig bij de Grand Prix van Abu Dhabi.
Er is veel te doen om het nummer en dan met name de lines "How I'm anti-Semitic? I just fucked a Jewish bitch" en "She Russian, I beat up the pussy for Ukraine". Met de eerstgenoemde bar reageert Kanye op de commotie van afgelopen tijd, waarin hij meerdere malen werd beschuldigd van antisemitisme en verschillende samenwerkingen verloor.

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

HET LAATSTE NIEUWS

schermafbeelding 2024 08 01 om 151329

Kanye West dropt bizarre videoclip voor nieuwe track 'Heil H*tl*r' en maakt gebruik van controversiële speech uit 1940

NEWS08 mei, 14:53
shutterstock 2545783377

Man uit Katwijk weigert bedrag van 57 miljoen euro en krijgt ruzie met rechter: 'Je bent een zielig mannetje"

NEWS08 mei, 14:39
schermafbeelding 2025 05 08 om 160243

Delany legt uit waarom ze de show in het voorprogramma van Trey Songz heeft gecanceld: "Er zat een luchtje aan"

NEWS08 mei, 16:11
schermafbeelding 2025 05 08 om 113124

Steven Bergwijn geeft Broederliefde een rondleiding door zijn miljoenen woning in Saudi-Arabië

NEWS08 mei, 12:39
ricoverhoeven vechtscenes

Rico Verhoeven gaat viraal met 'Jackie Chan-achtige' moves in nieuwe vechtscenes: "Ik geef Alex Soze 10 seconden..."

NEWS08 mei, 15:37