Kim Kardashian kreeg pistool tegen haar hoofd tijdens reis met Kanye West in Oeganda
• NEWS

Lees ook
De reis van Kim Kardashian en Kanye West naar Oeganda in 2018 was een stuk minder ideaal dan de foto's destijds deden vermoeden. Volgens de nieuwe biografie Citizen Kim: The Woman Who Created The Future zou een lokale politieagent tijdens die trip een pistool tegen het hoofd van Kardashian hebben gehouden. Dat meldt TMZ op basis van het boek van schrijver Jonathan Van Meter.
Aanleiding was volgens Van Meter het gedrag van West. De rapper zou ervan overtuigd zijn geweest dat iemand hem probeerde te drogeren en haalde de lokale politie over om elke kamer van het resort waar het stel verbleef te doorzoeken. "One of the policemen had a gun to Kim's head", schrijft Van Meter.
★
Voor vaste lezers
Mis geen nieuws meer van Puna.nl
Open Google en kies Puna.nl als voorkeursbron.
Aanbevolen Video
Scroll om verder te lezen.
Het verhaal komt van Farnaz Farjam, een televisieproducent die jarenlang Keeping Up with the Kardashians maakte. Volgens haar liet de reis zien hoe problematisch de relatie tussen Kim en Kanye toen al was. Het stel bezocht Oeganda in oktober 2018, toen West er aan zijn album werkte en Yeezy's uitdeelde aan kinderen. Een paar jaar later volgde de scheiding.

Kanye niet geïnterviewd
Van Meter sprak voor het boek niet met West zelf. Dat zou volgens de schrijver niet eerlijk zijn gezien de mentale problemen van de rapper. Kardashian werkte wel mee en vertelde dat ze zich nog altijd zorgen maakt om haar ex en hem tegenover hun vier kinderen zo positief mogelijk neerzet, ook al is dat lastig omdat hij zelden in de buurt is. Eerder deze week kwam uit hetzelfde boek naar buiten hoe de twee het co-ouderschap regelen zonder elkaar te spreken.
Lees ook
Loading







