KM gearresteerd voor een oude zaak: "Ik heb het gevoel dat ik jullie allemaal teleurstel"

23 apr 2024, 15:15 NEWS
schermafbeelding 2024 04 23 om 152703
KM timmert naast zijn succes met SFB al jaren aan de weg als solo artiest. Met meerdere hitjes op zijn naam wist hij afgelopen jaar de Paradiso in Amsterdam twee keer uit te verkopen. Hij wilde het succes dit jaar voortzetten met een eigen clubtour, maar daar wordt vandaag een streep door getrokken.
De rapper van SFB laat vandaag via Instagram weten dat hij afgelopen vrijdag is gearresteerd in verband met een oude zaak. Hij laat weten dat hij in hoger beroep gaat, maar momenteel zit hij nog achter de tralies.
"Met pijn in m'n hart ben ik gedwongen mijn volledig uitverkochte tour te verplaatsen," zo begint hij zijn statement. "Ik baal hier enorm van. Vooral omdat ik het gevoel heb dat ik jullie allemaal teleurstel. Ik heb keihard gewerkt aan deze solo tour en wilde hier iets heel bijzonders van maken."

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

Het is niet duidelijk om wat voor aanklacht het op dit moment gaat. In 2022 kwam de artiest op vrije voeten en het leek erop dat hij vanaf dat moment alleen nog maar vooruit keek. Hij bracht veel muziek uit en scoorde hits met o.a. Broederliefde, $hirak en Jandro. Hij laat in zijn statement dan ook weten veel muziek gemaakt te hebben en gewoon door blijft gaan met releasen.

HET LAATSTE NIEUWS

alexsoze

Alex Soze met sportwagen van bijna 100.000 euro betrokken bij auto-ongeluk in Dubai: "Dit ziet er niet best uit"

NEWS02 mei, 10:47
schermafbeelding 2025 05 02 om 070634

Tyjani Beztati voelt zich bestolen en uit frustraties over Glory Underground gevecht tegen Chico Kwasi: "Dit gevecht heb ik gewonnen"

NEWS02 mei, 7:08
schermafbeelding 2024 06 04 om 171453jpg

Alles lijkt erop dat Kevin De Bruyne na dit seizoen bij bizarre club zijn voetbalcarrière gaat voortzetten

SPORTS02 mei, 12:39
schermafbeelding 2025 05 02 om 074918

ME moet opnieuw ingrijpen in Scheveningen na rellen, politie bekogeld door honderden jongeren

NEWS02 mei, 7:51
schermafbeelding 2025 05 02 om 111528

Adje onthult dat hij binnenkort gaat stoppen met rappen: "Bye Bye to the motherf*cking game"

NEWS02 mei, 11:16