Kosso is weer terug op Youtube en heeft gelijk een video met een behoorlijke onthulling geplaatst.
Door het ondernemen heeft Kosso al meerdere van zijn droomauto’s kunnen rijden, maar onlangs besloot hij dat hij er eigenlijk maar één nodig heeft. Tot nu toe hield hij het dus bij zijn Lamborghini Urus.
Vandaag laat hij echter weten dat hij een tweede auto aangeschaft heeft, maar dit keer om een andere reden. Hij heeft namelijk een aanbetaling gedaan op de eerste Tesla Cybertruck in Nederland. Hij denkt dat de auto hem viraliteit gaat opleveren, want eigenlijk vindt hij de auto spuuglelijk.
Er zit echter nog wel een addertje onder het gras. De auto kan in Nederland niet op kenteken gezet worden. De auto is voor Kosso gereserveerd na een aanbetaling terwijl er uitgezocht wordt of de auto in Albanië of Tsjechië op kenteken gezet kan worden. Als dat geregeld kan worden, dan zal Kosso de rest van de 190 duizend euro betalen en is hij de eerste eigenaar van de eerste Cybertruck in Nederland. Check de beelden hier.