Kosso loopt tegen discriminatie door verzekeraars aan na aankoop van peperdure Ferrari: "Voel me benadeeld"

13 apr , 14:39NEWS
Scherm­afbeelding 2026-04-13 om 14.39.05
Ondernemer en influencer Kosso heeft via Instagram openhartig gedeeld over de aankoop van een nieuwe Ferrari en de problemen die daarbij kwamen kijken. Verzekeraars weigerden hem te verzekeren omdat hij "een influencer is en te jong", terwijl diezelfde maatschappijen andere influencers met supercars wel gewoon verzekeren.
Kosso zag de auto op 2 april online en haalde hem op 8 april op bij de dealer, zonder testrit. "Op deze foto reed ik de auto voor het eerst nadat ik wegreed bij de dealer", schrijft hij in zijn Story. De aankoop was niet gepland, maar diende als cadeau aan zichzelf voor zijn 30ste verjaardag. Hij stond naar eigen zeggen op het punt alles te verkopen en te emigreren, maar gaf het toch een kans.

Voor vaste lezers

Mis geen nieuws meer van Puna.nl

Open Google en kies Puna.nl als voorkeursbron.

Open Google ›

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

"Deze auto houdt zijn waarde en is marketing"
Kosso ziet de Ferrari niet alleen als statussymbool maar puur als investering en marketingtool. "De auto is net uit dus houd zijn waarde goed, dus eigenlijk 0 risico. Heb ik het geld nodig, gaat hij weer te koop, simpel." Hij benadrukt dat je alleen in problemen komt "door investeringen of uitgaven waarvan je niet zeker weet of het terugkomt."
De verzekeringsperikelen zetten hem opnieuw aan het denken over Nederland. "Voel me benadeeld en toch weer aan het denken gezet of ik hier wil blijven." Toch trekt hij zijn eigen conclusie: "Soms moet je gewoon doen en niet teveel nadenken, dat brengt je het verste."

HET LAATSTE NIEUWS

shutterstock_2352095337

Rechtszaak om dodelijke crash Anthony Joshua: dit is wat volgens het OM misging vlak voor de botsing

NEWS04 sep, 15:00
Scherm­afbeelding 2026-09-03 om 23.04

Acteur Teun Kuilboer is van plan boekje verder open te doen over Sleepers: "Dat moet wel benoemd worden"

NEWS04 sep, 16:20
Badr Hari

Aanhouding Badr Hari krijgt nieuwe wending door verhaal over een afleververzoek

NEWS04 sep, 17:00
Lutsharel Geertruida

Geertruida schiet videoclip in het Philips Stadion en krijgt Feyenoord-fans opnieuw op zijn dak

MUSIC04 sep, 16:40
Diddy

Diddy krijgt goed nieuws: vrijlatingsdatum opnieuw opgeschoven

NEWS04 sep, 14:30

Loading