Naar inhoud springen

Kosso zet volgers Kossonutrition op dwaalspoor met serieuze boodschap: "Misschien gaan we failliet..."

• NEWS
Scherm­afbeelding 2026-05-07 om 23.07.25
Kosso liet zijn volgers even schrikken met een alarmerend bericht over zijn supplementenmerk Kosso Nutrition, maar er was minder aan de hand dan het leek.
Met de openingszin "Misschien gaan we failliet, als dit zo doorgaat" leek Kosso aanvankelijk een aankondiging te doen in de stijl van Mobicep, die onlangs bekendmaakte failliet te gaan met MB Nutrition. Niets bleek minder waar, maar het probleem dat hij aankaart is niet gering: de prijs van whey protein is de afgelopen jaren fors gestegen.
★

Voor vaste lezers

Mis geen nieuws meer van Puna.nl

Open Google en kies Puna.nl als voorkeursbron.

Open Google ›

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

Een paar jaar geleden betaalde Kosso Nutrition nog 10 euro per kilo whey. Inmiddels is dat opgelopen tot 22 euro per kilo, en het stijgt elk kwartaal. Daarbij komt in Nederland ook nog een verbruiksbelasting van 1,05 euro per kilo erbovenop. De reden achter de prijsstijging is een wereldwijd probleem: de vraag naar whey is gigantisch gestegen door de groei van fitness en high-protein producten, terwijl de kaasproductie, waaruit whey als bijproduct vrijkomt, niet meestijgt.
Als reactie hierop kondigde Kosso een nieuwe productlijn aan: een eiwitshake op basis van melkeiwit en eieiwit, 10 euro per kilo goedkoper dan whey. Daarmee claimt Kosso Nutrition het eerste Nederlandse supplementenbedrijf te zijn dat met deze oplossing komt. "Whey is technisch beter. Maar voor 90 procent van de normale sporters maakt dat echt helemaal geen verschil", aldus Kosso. De nieuwe milkproteinshake heeft een iets langzamere opname en een iets lagere piek, maar levert volgens hem nog steeds hoogwaardige eiwitten.
Op huizenjacht in Kosovo
Een faillissement met Kosso Nutrition is helemaal niet aan de orde. Het gaat heel goed met Kosso. Zo goed zelfs dat hij steeds serieuzer nadenkt over emigreren. Het belastingstelsel in Nederland speelt daarin een grote rol. Eerder keek hij naar Dubai, maar inmiddels richt hij zijn blik op Albanië en Kosovo. In een recente video nam hij zijn volgers mee op huizenjacht in de Marigona-wijk in Kosovo, omschreven als een van de meest exclusieve en beveiligde wijken van het land.
Kosso bezocht twee woningen: een grote open villa op het hoogste punt van de wijk, met meerdere slaapkamers, ruime balkons en uitzicht op de natuur, en een rijtjesvilla die hij omschreef als "qua interieur een van de mooiste". Een definitieve keuze is nog niet gemaakt, maar de huizenjacht maakt duidelijk dat een vertrek uit Nederland steeds concreter wordt.

HET LAATSTE NIEUWS

Scherm­afbeelding 2026-11-01 om 20.48.36

Djaga Djaga na tien jaar op vrije voeten, rapper deelt video van vrijlating en wordt overladen met reacties

NEWS•
Split Photo Design (14)

Yousef Abd (Sevn Alias) loopt marathon van New York in 3:28 voor KWF, reisgenoot Oshadix baalt van zijn tijd

NEWS•
Scherm­afbeelding 2026-11-01 om 21.13.43

GTA fans opgelet: Preload van GTA 6 start 12 november en neemt 210 GB opslagruimte in

GAMES•
Kopie van Normal Photo Design (1)

Jaimie Vaes gelooft na Boxing Stars dat ze ook van ex Lil Kleine kan winnen: 'Denk dat ik wel kans maak'

NEWS•
Split Photo Design (13)

'Jake Paul neemt het naar verluidt op kerstavond in Dubai op tegen Alistair Overeem'

SPORTS•

Loading