De pasgeboren zoon van Kylie Jenner & Travis Scott is 2 februari geboren. Bij de geboorte heeft hij de naam Wolf Webster gekregen. Dit maakte Kylie duidelijk in een video die een week later uitkwam na de geboorte. Ook maakte zei afgelopen weekend duidelijk dat zij depressief is geweest na de bevalling, maar hier laat ze het niet bij. Vandaag maakte Kylie Jenner bekend dat Wolf niet langer meer de naam is van haar zoon.
Eerder op Social media was er al veel kritiek over de naam en werd de naam belachelijk gemaakt. Zo reageren veel mensen lollig op de naam en geschokt dat Kylie Jenner en Travis Scott hun zoon Wolf hebben genoemd. Check hieronder twee Tweets die de naam belachelijk maakte.
Vandaag liet Kylie Jenner een duidelijk statement op haar Instagram verhaal achter en ze zei het volgende: “FYI our son’s name isn’t Wolf anymore. We just really didn’t feel like it was him. Just wanted to share because I keep seeing Wolf everywhere.” Kylie maakt dus duidelijk dat haar zoon geen Wolf heet en dat ze nog geen nieuwe naam hebben. Bekijk haar Instagram verhaal hieronder.
Bij een zitting in Nigeria bleek dat de chauffeur van Anthony Joshua aan het inhalen was voor de fatale crash. De politie hoorde de bokser zelf nog niet.
Teun Kuilboer denkt erover om op zijn nieuwe YouTube-kanaal te vertellen wat er achter de schermen bij Sleepers gebeurde. Haast heeft hij naar eigen zeggen niet.
Lutsharel Geertruida deelde een videoclip die volledig is opgenomen op het veld van PSV. Onder de post regent het boze reacties van Feyenoord-supporters.
De vrijlatingsdatum van Diddy schuift opnieuw op. Volgens TMZ en de gevangenisdienst gaat er twee weken van zijn straf af en komt hij op 5 februari 2028 vrij.