Lamine Yamal is in Griekenland gespot met de Spaanse influencer Inés García. De twee liepen hand in hand, wat de geruchten over een mogelijke relatie flink aanwakkert.
De 18-jarige Barça-ster geniet momenteel van zijn vrije tijd. Hij kampt al weken met een spierblessure en komt sinds medio april niet meer in actie voor FC Barcelona. Eerder deze week werd ook bekend dat hij de eerste groepswedstrijd van Spanje op het WK mogelijk moet missen.
García is 21 jaar oud en komt uit Sevilla. Op Instagram heeft ze bijna honderdduizend volgers, op TikTok zelfs 170.000. Ze staat bekend als mode-influencer en deelt wekelijks tips met haar volgers. Het is niet de eerste keer dat de twee samen worden gespot, eerder zaten ze al samen in een restaurant in Barcelona. Met het reisje naar Griekenland erbij lijkt er wel degelijk iets aan de hand.
Over Yamal's privéleven was lange tijd weinig bekend, nadat zijn relatie met de Argentijnse artiest Nicki Nicole strandde. Barcelona speelt komend weekend nog de laatste wedstrijd van het La Liga-seizoen, uit bij Valencia. Verwacht wordt dat Yamal zijn ploeggenoten dan in ieder geval komt aanmoedigen.
Tarik Khbabez wil na zijn titelgevecht tegen Touchassie naar het zwaargewicht om Mory Kromah te pakken. Kromah bijt terug: "Jij hebt niks meer te zoeken bij Glory".
Noa Lang kreeg geen minuten bij Napoli tegen Venezia, stopte uit frustratie met zijn warming-up en werd langs de lijn aangesproken door ploeggenoot Zambo Anguissa.
Burna Boy komt op 22 oktober met zijn eerste sneakercollectie bij het Zwitserse merk On: een Cloudtilt Remix, Roger Clubhouse en Cloudmonster, tussen de 150 en 180 dollar.
50 Cent reageert op de celstraf van 40 jaar tot levenslang voor Keefe D en voorspelt dat justitie nu Diddy op de korrel neemt om de moord op Tupac. Beide mannen ontkennen.
Rijck dropt de single Emma Heesters, geproduceerd door Stivn, met een videoclip van FEEBLE. Het is zijn nieuwe release sinds hij tekende bij Atlantic Records.