Op 13 juli wordt Lamine Yamal 18 en dat wil hij in stijl gaan vieren. Als een verjaardagscadeau aan zichzelf heeft het toptalent van Barcelona een gouden ketting besteld van 400.000 euro.
De gouden ketting belegd met verschillende diamanten heeft naast de letters L en Y ook de blauwe en rode kleuren van Barça erin verwerkt.
Voor Lamine Yamal zal de aankoop van de ketting geen pijn doen. De voetballer heeft recent zijn contract met Barcelona verlengd en krijgt nu het jaarsalaris van 30 miljoen euro.
Virgil van Dijk reageert op de harde duw van Oranje-collega Emanuel Emegha in het bekerduel Liverpool-Chelsea: 'Ik weet niet waarom hij mij duwde. Vraag het hem zelf.'
Het Belgische OM eist vier jaar cel tegen kickbokser Jamal Ben Saddik voor het uithalen van 200 kilo cocaïne in Antwerpen. Hij ontkent: zijn Sky-telefoon zou zijn uitgeleend.
Newell's Old Boys hoopt Lionel Messi in januari 2027 terug te halen naar Rosario, meldt een lokale journalist. Messi ligt nog tot eind 2028 vast bij Inter Miami.
Rockstar leverde zeventien seconden nooit eerder vertoonde GTA 6-gameplay aan voor de nieuwste South Park-aflevering. Jason pakt er hondenpoep op en gaat een NPC te lijf.
Cristiano Ronaldo bedankt zijn fans voor de 'Ballon d'Or of All Time'. Zijn 2008 kreeg 75 procent van de betaalde stemmen, Messi's 2012 slechts 9. Een trofee zit er niet bij.