Man weet speciaal dealtje te sluiten met politieagent die hem een boete gaf

08 sep 2022, 10:41NEWS
noureddine boete
Op LinkedIn gaat een bericht viral waarin Nouredinne vertelt over zijn laatste aanvaring met een motoragent. Hij werd namelijk onlangs bekeurd voor scooterrijden zonder helm.
Noureddine werd staande gehouden omdat hij op een elektrische deelscooter reed zonder helm. "Ik was in de veronderstelling dat een helm op deze scooter niet verplicht was, maar dat bleek dus wel zo te zijn." De agent begreep de verwarring, maar schreef toch een boete uit.
En toen kwam Noureddine op het geniale idee om te kijken of hij een dealtje met de agent kon sluiten en stelde voor, "'Laten we het bedrag van de boete doneren aan een goed doel'. De agent was even stil en zei: 'Nog nooit meegemaakt dit, maar ja, laten we dat doen'"

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

Noureddine heeft uiteindelijk het bedrag van rond de honderd euro overgemaakt aan het KWF Kankerbestrijding.

HET LAATSTE NIEUWS

shutterstock 611064038

Quincy Promes in Nederland gearriveerd, kans bestaat dat voetballer zijn hoger beroep in vrijheid mag uitzitten

NEWS21 jun, 14:57