Marokko won vandaag na een bloedstollende wedstrijd verrassend van voormalig wereldkampioen Spanje. Na 120 minuten voetbal stond het 0-0 en moesten er penalty's aan te pas komen. Terwijl Spanje vier keer miste, schoot Marokko er drie van de vier in. De beslissende penalty kwam van de voet van sterspeler Hakimi, die tegen het land speelde waar hij geboren is.
Na de wedstrijd was het overal feest. Van Mercatorplein tot aan Tanger en alles ertussen, maar ook in de kleedkamer. Tijdens het feesten namen ze een momentje om Abdelhak Nouri te eren, de Ajax speler die in 2017 hersenschade opliep na een hartstilstand op het veld. Sofyan Amrabat hield een shirt van Marokko met de naam en het nummer (34) van Nouri terwijl het hele team zijn naam scandeerde.
Teun Kuilboer denkt erover om op zijn nieuwe YouTube-kanaal te vertellen wat er achter de schermen bij Sleepers gebeurde. Haast heeft hij naar eigen zeggen niet.
Bij een zitting in Nigeria bleek dat de chauffeur van Anthony Joshua aan het inhalen was voor de fatale crash. De politie hoorde de bokser zelf nog niet.
Lutsharel Geertruida deelde een videoclip die volledig is opgenomen op het veld van PSV. Onder de post regent het boze reacties van Feyenoord-supporters.