Memphis Depay opnieuw onder vuur in Brazilië: “Hij presteert ondermaats”

05 feb 2025, 13:34NEWS
schermafbeelding 2025 02 05 om 132937
Er is opnieuw kritiek op Memphis Depay in Brazilië. De kritiek op Depay is omdat hij niet fit aan het nieuwe seizoen is begonnen. Volgens het programma Band Sports moet Depay zich in de derby tegen Palmeiras weer gaan bewijzen.
In december liep de nationale competitie in Brazilië ten einde, maar half januari begonnen de ploegen aan de staatskampioenschappen. De club van Depay, Corinthians, speelt in de Campeonato Paulista, het kampioenschap van de deelstaat São Paulo.

Voor vaste lezers

Mis geen nieuws meer van Puna.nl

Open Google en kies Puna.nl als voorkeursbron.

Open Google ›

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

In de eerste zeven duels van de competitie was de rol van Depay minimaal. Zo speelde de 98-voudig international maar twee keer 90-minuten en mocht hij twee keer invallen. Dit zou volledig komen door zijn fitheid. Ook in de minuten dat hij wel speelt is zijn rol minimaal en levert hij geen assists of goals.
Volgens journalist Rodrigo Vessoni mist Depay de scherpte van vorig seizoen. “Misschien heb ik het mis, maar ik betwijfel of hij in Europa heeft kunnen trainen. Dus hij voelt dat en hij is duidelijk nog niet in vorm”, stelt Vessoni. “Zijn beslissingen, zijn bewegingen; verdedigers winnen de duels tegen hem nu veel makkelijker dan aan het einde van vorig jaar.”
Volgens Vessoni is het logisch dat Depay minder presteert als hij niet aan zijn conditie werkt. “Hij presteert ondermaats en moet meer het verschil maken”, benadrukt de journalist. “Hij verdient het hoogste salaris van het land, of een van de hoogste, dus hij zal impact moeten hebben.”
In de nacht van donderdag op vrijdag spelen Corinthians de derby tegen Palmeiras. Die wedstrijd kan een cruciale rol spelen voor Depay bij Corinthians. “Als hij nog een slechte wedstrijd speelt, zal de kritiek op hem flink toenemen. Hij zal dan snel moeten reageren. Voor hem kan deze derby een keerpunt zijn, want zijn jaar is absoluut niet goed begonnen.”

HET LAATSTE NIEUWS

Badr Hari

Aanhouding Badr Hari krijgt nieuwe wending door verhaal over een afleververzoek

NEWS04 sep, 17:00
Scherm­afbeelding 2026-09-03 om 23.04

Acteur Teun Kuilboer is van plan boekje verder open te doen over Sleepers: "Dat moet wel benoemd worden"

NEWS04 sep, 16:20
shutterstock_2352095337

Rechtszaak om dodelijke crash Anthony Joshua: dit is wat volgens het OM misging vlak voor de botsing

NEWS04 sep, 15:00
Lutsharel Geertruida

Geertruida schiet videoclip in het Philips Stadion en krijgt Feyenoord-fans opnieuw op zijn dak

MUSIC04 sep, 16:40
Scherm­afbeelding 2026-09-04 om 20.44.33

Yousef Abd (Sevn Alias) ging in therapie tijdens corona: "Iets wat een beetje taboe was in onze cultuur"

NEWS04 sep, 20:41

Loading