Bizarre Beelden: Messi wordt bij Inter Miami beveiligd door een ex-Navy Seal, die de voetballer zelfs achtervolgt tijdens een wedstrijd

• NEWS
messi beveiliging
Sinds Lionel Messi zijn overstap heeft gemaakt naar Inter Miami CF is er een voormalige Navy SEAL beveiliger die hem overal schaduwt. Zelfs tijdens wedstrijden staat deze bodyguard langs de zijlijn, wat tot veel verbazing heeft geleid.
De persoon belast met de beveiliging van Messi is Yassine Chueko. Hij is gespecialiseerd in verschillende martial arts, boksen en taekwondo. In het verleden was hij ook in dienst als Navy SEALs, een elite-eenheid binnen het Amerikaanse leger.
★

Voor vaste lezers

Mis geen nieuws meer van Puna.nl

Open Google en kies Puna.nl als voorkeursbron.

Open Google ›

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

HET LAATSTE NIEUWS

Scherm­afbeelding 2026-10-19 om 15.43.51

Algerijnse vechter heeft boodschap aan Marokkaanse volgers na knock-out bij Glory 110: "Nidal remains my brother"

SPORTS•
Scherm­afbeelding 2026-10-19 om 18.10.13

Ronnie Flex en $hirak vinden New Wave-docu op sensatie gericht: "Gewoon raar geknipt"

NEWS•
Scherm­afbeelding 2026-10-19 om 16.23.55

Medewerker Franse gamewinkel gaat viraal na poging plunderaars in Parijs tegen te houden: "Het was onverstandig"

NEWS•
shutterstock_2833623351

Lamine Yamal waarschuwt PSG bij aankomst in Parijs voor Champions League-kraker: "Paris, I have come!"

SPORTS•
Scherm­afbeelding 2026-10-19 om 18.26.41

Rico Verhoeven schreeuwt dochter Jazz vanaf de tribune naar kickbokszege: "Front kick, Jazz. Front kick!"

SPORTS•

Loading