Mo Ihattaren kondigt zoveelste comeback aan met gelikte trainingsvideo

21 feb 2023, 15:25NEWS
Schermafbeelding 2023 02 21 om 152440
Mohamed Ihattaren heeft weer een aantal roerige weken achter de rug. Hij werd op zijn verjaardag gearresteerd op verdenking van mishandeling van zijn ex Yasmine. Zij wilde vrijwel direct haar aangifte weer intrekken, maar dit was niet mogelijk. Na een aantal dagen kwam de voetballer weer op vrije voeten en vertrok hij weer naar Italië.
Ihattaren staat daar momenteel onder contract bij Juventus, dat hem overnam van PSV. Na een mislukte huur aan Sampdoria probeerde Ajax het met hem. Een jaar nadat de huurperiode inging namen ze echter afscheid van de Utrechter en lichtten de optie tot koop dus niet. In de winter schijnt er sprake geweest te zijn van een transfer naar Qatar, maar deze ketste om onbekende redenen af. Hij is dus nog steeds speler van Juventus en vandaag laat hij op Instagram zien dat hij weer aan het werk is gegaan. In de video zien we hem in Turijn trainen in het krachthonk van de Italiaanse club. Hij gaat het dus nog een keer proberen terwijl onlangs nog bekend werd dat Juve van hem af wilde en probeerde de recente aangifte te gebruiken om het contract te ontbinden. We wachten weer af wat er dit keer van komt voor de, pas 21-jarige, aanvaller.

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

HET LAATSTE NIEUWS

schermafbeelding 2025 06 27 om 153435

Mo Bicep vrijgelaten in witwaszaak, volgers doen extra bestellingen bij MB Nutrition om hem te steunen

NEWS27 jun, 15:35
diddy

Diddy en oudste zoon aangeklaagd voor het organiseren van een groepsverkrachting

NEWS27 jun, 17:17
schermafbeelding 2025 06 27 om 155550

Noa Lang bereikt persoonlijk akkoord met forse salarisverhoging, transfergesprekken tussen PSV en Napoli nog in volle gang

NEWS27 jun, 15:59
shutterstock 2596191813

Barcelona heeft iets speciaals gepland voor de 18e verjaardag van Lamine Yamal

NEWS27 jun, 16:54
schermafbeelding 2025 06 27 om 150159

Frenna reist af naar Curaçao voor 'Hopi Amor' video

MUSIC27 jun, 15:06