Model Sylvie Meis is single zijn zat en is hard op zoek naar een nieuwe man: "Waar vind ik zo'n man?"

02 aug , 17:00NEWS
Scherm­afbeelding 2026-08-02 om 16.05.28
Sylvie Meis is sinds haar breuk met de Duitse miljonair Patrick Gruhn weer vrijgezel, maar de 48-jarige Nederlandse is de hoop op een nieuwe liefde nog lang niet kwijt. In een interview met het Duitse weekblad Bunte doet ze zelfs een opvallende oproep.
"Ik ben vrijgezel en ik ben gelukkig", zegt ze daarin. Volgens Meis is dat niets om je voor te schamen, omdat er uiteindelijk heel veel mensen vrijgezel zijn. Ze wijst op haar werk, haar familie en het feit dat ze tevreden is met haar eigen leven.

Voor vaste lezers

Mis geen nieuws meer van Puna.nl

Open Google en kies Puna.nl als voorkeursbron.

Open Google ›

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

Toch staat ze wel degelijk open voor een nieuw liefdesavontuur. Wel heeft ze daarbij een aantal duidelijke wensen, en juist die leverden de meest besproken passage van het gesprek op.
Op zoek naar een gentleman
"Voor mij is een gentleman een droom en eigenlijk iets wat je zou mogen verwachten", aldus Meis. "Maar dat is niet altijd het geval."
Ze zoekt dat vooral in kleine gebaren: iemand die opstaat en haar stoel aanschuift tijdens een diner, of die haar spullen draagt wanneer die te zwaar zijn. "Uiteindelijk draait het om attentheid, in welke vorm dan ook", legt ze uit.
Daarbij benadrukt Meis dat het wat haar betreft van twee kanten moet komen. Volgens haar geldt hetzelfde voor een vrouw in het bijzijn van een man. "Ik vind dat een heerlijk gevoel; het is elegant, en juist die elegantie maakt het verschil." Ze sluit af met de vraag waar ze zo iemand kan vinden.
Relatie met miljonair strandde
Meis bevestigde in januari dat haar relatie met de Duitse ondernemer Patrick Gruhn voorbij is. Daarvoor was zij getrouwd met oud-voetballer Rafael van der Vaart en met kunstenaar Niclas Castello.
In 2023 had ze een relatie met ondernemer Wim Beelen. Een jaar later maakte Beelen bekend dat de twee na een aantal maanden daten alweer uit elkaar waren gegaan.
Bekend gezicht in Duitsland
Meis woont al jaren in Duitsland en is daar een vaste waarde in de entertainmentwereld, onder meer als presentatrice en als gezicht van diverse merken. Dat verklaart ook waarom ze haar verhaal deed bij een Duits weekblad.
Wat haar oproep oplevert, moet blijken. Voorlopig lijkt ze vooral duidelijk te willen maken dat vrijgezel zijn en openstaan voor de liefde elkaar wat haar betreft niet uitsluiten.

HET LAATSTE NIEUWS

Split Photo Design-2

'YG en Drake staan lijnrecht tegenover elkaar na claim dat Drake campagne tegen hem financiert in moordzaak'

NEWS02 aug, 16:30
Scherm­afbeelding 2026-05-15 om 13.20.32

Ajax wil Noa Lang terughalen als Mika Godts vertrekt: "Er is contact geweest"

SPORTS03 aug, 8:07
shutterstock 2210905743

Louis van Gaal wil nog één keer bondscoach van Oranje worden: "Hij heeft wat mankementen..."

SPORTS03 aug, 9:29
Scherm­afbeelding 2026-08-02 om 15.16.20

Dopebwoy steekt klassieker 'I Like To Move It' samen met AJ Tracey in nieuw jasje

MUSIC02 aug, 16:00
Scherm­afbeelding 2026-05-06 om 09.33.10

Chris Brown wil geen cent van 13 miljoen dollar dwangsom betalen en eist nieuw proces na hondenaanval

NEWS02 aug, 15:30

Loading