Moeder Onuha verdedigt zoon na bizarre beelden op Mykonos: "Je reageert vrij harteloos"

23 jul , 9:00NEWS
Scherm­afbeelding 2026-07-23 om 08.55.41
Een dag nadat het nieuws naar buiten kwam dat Samuel Onuha op Mykonos werd opgepakt, heeft ook zijn moeder van zich laten horen. Titia Lont, de moeder van de broers Onuha, reageerde op sociale media op de berichtgeving en de bizarre beelden rond haar zoon.
In de reacties onder de berichtgeving liet zij weten dat er volgens haar niets grappigs aan de situatie is. "Helaas een psychose.... Niet om mee te spotten", schreef ze.

Voor vaste lezers

Mis geen nieuws meer van Puna.nl

Open Google en kies Puna.nl als voorkeursbron.

Open Google ›

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

Toen een internetgebruiker het "grappig" noemde om Onuha, die zich online graag profileert als succesvolle ondernemer, nu "zo kwetsbaar te zien", reageerde de moeder fel. "Nou, als moeder heb je hier veel verdriet van, en jij reageert vrij harteloos", schreef ze terug.
Scherm­afbeelding 2026-07-23 om 08.53.39
Wat er op Mykonos gebeurde
De Nederlandse ondernemer en influencer Samuel Onuha (26) werd dinsdag op Mykonos aangehouden nadat hij zonder kleding in het drukke centrum was verschenen. Volgens lokale media verzette de oprichter van kledingmerk Icon Amsterdam zich hevig, waarna drie agenten nodig waren om hem onder controle te krijgen. De beelden van het incident verspreidden zich razendsnel over sociale media.
Broer sprak van "psychische episode"
Eerder reageerde ook broer Ruben Onuha al. Hij sprak in een statement van een acute psychische episode en liet weten dat Samuel inmiddels veilig is, passende zorg krijgt en zich op zijn herstel richt. De situatie zou voor de familie volledig onverwacht zijn gekomen.
Familie eerder in het nieuws
De broers Onuha bouwden met Icon Amsterdam op jonge leeftijd een aanzienlijk vermogen op. Ze kwamen in 2025 al in het nieuws nadat ze in Dubai werden aangehouden. Destijds gingen verhalen rond over mogelijke betrokkenheid bij drugshandel, wat de broers ontkenden. Een strafrechtelijk onderzoek naar het incident op Mykonos loopt nog.
Scherm­afbeelding 2026-07-23 om 08.38.59

HET LAATSTE NIEUWS

Scherm­afbeelding 2026-07-22 om 15.57.26

Stuntkabouter nog steeds in Frankrijk, nabestaanden filmmaker willen duidelijkheid na fataal ongeluk

NEWS22 jul, 15:58
Scherm­afbeelding 2026-07-22 om 16.12.26

Broer Samuel Onuha deelt statement en ziet gebeurtenissen Mykonos als een "psychische episode"

NEWS22 jul, 16:35
EA-FC-27-cover-art-announced

'EA Sports FC27 krijgt door regels rondom Ultimate Team opeens de minimale leeftijd van 16 jaar oud'

NEWS22 jul, 17:00
fernandohalman

Vrouw veroordeeld tot forse taakstraf en contactverbod voor stalken radio-dj Fernando Halman

NEWS22 jul, 15:44
shutterstock_2646436619

Lamine Yamal onthult wat Lionel Messi na de WK-finale tegen hem zei: "Iemand die ik altijd heb bewonderd"

SPORTS23 jul, 9:30

Loading