Monica Geuze wil dochtertje niet te veel geld nalaten: "Ik zit in dubio"

24 jul , 6:30NEWS
Scherm­afbeelding 2026-07-24 om 01.32.25
Monica Geuze (31) bouwt als presentatrice en een van de grootste influencers van Nederland een aardig zakcentje op. Toch lijkt het haar niet gezond om al haar gespaarde geld na te laten aan haar dochter Zara-Lizzy. Dat vertelt ze in haar podcast "Geuze & Gorgels".
In de aflevering komt het gesprek op de vraag wat je achterlaat voor je kinderen. "Heb jij iets geregeld voor als je denkt: ik zou wel willen stoppen of minderen met werken?", vraagt Geuze aan haar podcastmaat Kaj Gorgels. Die geeft aan er wel mee bezig te zijn.

Voor vaste lezers

Mis geen nieuws meer van Puna.nl

Open Google en kies Puna.nl als voorkeursbron.

Open Google ›

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

Geuze zelf twijfelt of veel geld haar dochter later echt gaat helpen. "Ik zit in dubio of het gezond is om je kinderen veel geld na te laten. Ik wil Lizzy niet laten opgroeien met het idee: het komt later wel goed", aldus de influencer.
"Ze moet het zelf uitzoeken"
Volgens Geuze moet haar dochter zelf dingen uitzoeken om iets van haar leven te maken. "Ik wil dat het niets met geld te maken heeft, dat ze gewoon doet wat ze leuk vindt. Het staat me toch een beetje tegen om veel voor je kinderen aan het werk te zijn", biecht ze op. Dat ze het van huis uit niet meekreeg, motiveerde haar naar eigen zeggen juist om er zelf iets van te maken.
Gorgels denkt er anders over
Kaj Gorgels vindt het juist fijn om te weten dat zijn kinderen later minder zorgen hebben dankzij het geld dat hij nu al voor hen verdient. "Ik ga niet alles voor hen betalen, maar ik vind het wel leuk om erover na te denken", zegt hij.
Gat in de hand
Overigens valt te betwisten of Geuze, die op sociale media geregeld designerspullen laat zien, überhaupt veel geld overhoudt om na te laten. Over dat "gat in haar hand" heeft de presentatrice zich eerder al openhartig uitgelaten.

HET LAATSTE NIEUWS

shutterstock_460705735

Jay-Z eist 119.000 dollar van oma van man die claimt zijn zoon te zijn

NEWS24 jul, 14:00
Kopie van Normal Photo Design

President Trump gaat Andrew Tate niet helpen tegen uitlevering aan VK in zedenzaken

NEWS24 jul, 10:30
Scherm­afbeelding 2026-07-24 om 13.44.31

Ronnie Flex voelt zich onterecht aangewezen na verbanning Vierdaagsefeesten: "Dit maakt de nasmaak nog zuurder"

NEWS24 jul, 15:00
Scherm­afbeelding 2026-07-24 om 15.45.04

Content creator Mia Khalifa haalt het bloed onder de nagels vandaan bij Argentijnse fans na WK-finale

NEWS24 jul, 17:00
Foto-Ali-B-01-e1617030516960

Ali B krijgt ondanks afgeblazen event veel aanvragen om ondernemers te adviseren: ‘Ook ik moet gewoon werken’

NEWS24 jul, 7:30

Loading