Mula B wint Edison voor Beste Hiphop, ook Idaly en Sef vallen in de prijzen

05 mrt 2024, 10:17NEWS
schermafbeelding 2024 03 05 om 103154
Gisteravond werden in het AFAS Theater in Leusden de Edisons uitgereikt. Vorig jaar was sor de grote winnaar van de avond en de vraag was wie hem dit jaar zou opvolgen.
Als er een grote winnaar aangewezen kan worden, dan is dat Sef. Hij won de belangrijkste categorie, beste Album, met zijn album Ik Zou Voor Veel Kunnen Sterven Maar Niet Voor Een Vlag. Eerder al werd het project ook al door 3FM uitgeroepen tot album van het jaar. 
In de categorie hiphop ging de prijs naar Mula B, die met zijn album Narcopop een compleet nieuw genre uitvond. Hij liet zijn concurrenten Kevin en CHO achter zich, die voor hun albums Wonderland en Knock Knock 4 genomineerd waren. Kevin was samen met S10 ook genomineerd in de categorie Song, maar verloor die van Son Mieux.

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

Idaly was met zijn album Betty genomineerd in de categorie Soul/Funk/R&B en sleepte de prijs in de wacht door Jeangu Macrooy en Benny Sings te verslaan. Hij droeg de prijs op aan zijn overleden oma, naar wie het album is vernoemd.
Mula B en Sef pakten tijdens hun speeches allebei hun moment om te vragen om vrede in Palestina.

HET LAATSTE NIEUWS

schermafbeelding 2025 07 08 om 162640

Twee voetbalclubs melden zich voor Quincy Promes, en er zit ook nieuwe muziek aan te komen

NEWS08 jul, 16:34
Scherm­afbeelding 2025-07-08 om 16.42.36

Spaanse politie deelt gedeelte politierapport over dodelijk ongeval Liverpool-speler Diogo Jota

NEWS08 jul, 16:51
schermafbeelding 2025 07 08 om 132616

Quincy Promes voor het eerst aanwezig in rechtbank bij start hoger beroep

NEWS08 jul, 13:28
nickiminaj beyonce

Nicki Minaj uit dreigementen naar Beyoncé in stream: "Kick her right in that throat"

NEWS08 jul, 14:38
Scherm­afbeelding 2025-07-08 om 17.31.41

Slecht nieuws voor Quincy Promes: Voetballer komt niet op vrije voeten, gerechtshof vindt het risico op vluchtgevaar te groot

NEWS08 jul, 17:46