Op 22 februari is het tijd voor Glory 98 in RTM Stage in Rotterdam. Na Glory Collission 7 met Rico Verhoeven en Levi Rigters en het Glory 97 Featherweight toernooi in Japan is Glory 98 het eerste evenement van 2025.
Tijdens het evenement maakt Jamal Ben Saddik zijn langverwachte comeback in de ring tegen Uku Jurjendal. Daarnaast staan er gevechten op de card tussen Kwasi en Hristov voor de Welterweight World Title, Caceres en Kromah en El Bouni en Boapeh.
Vandaag is bekend geworden dat er naast Ben Saddik nog een comeback plaats zal vinden tijdens het event. Na lang blessureleed, waardoor hij heel 2024 niet in actie kwam keert Hamicha eindelijk terug in de ring.
De kickbokser, die eigenlijk Mohamed Mezouari heet, neemt het op tegen Calmente Mendes. De vraag is of Hamicha zijn winning streak kan voortzetten, na vier knockouts in vijf partijen.