Glory vechter Nabil Khachab wil zich in de ring meten met
Levi Rigters. In een interview met Glory zegt Khachab dat hij Rigters wil verslaan, deels uit wraak voor het verlies van zijn vriend Jamal Ben Saddik. Het toernooi Glory 104 vindt plaats op 11 oktober.
Khachab reageert op oude uitspraken die hij in de nasleep van het gevecht tussen Ben Saddik en Rigters deed. “Dat ik hem dood maak? Ah nee joh,” zegt hij nu. “Ja, dat heb ik gezegd, maar ik heb gezegd dat ik hem dood maak in de ring. En natuurlijk, kijk, het waren emoties. Hij heeft van Jamal gewonnen. Jamal deed het de eerste twee rondes goed, dus ik was helemaal in euforie en dan op een gegeven moment, paf, wordt alles geknapt. Ja, en dan zeg je wel eens wat uit emotie.”
★
Voor vaste lezers
Mis geen nieuws meer van Puna.nl
Open Google en kies Puna.nl als voorkeursbron.
Open Google ›
Aanbevolen Video
Scroll om verder te lezen.
De kickbokser staat achter zijn gedrevenheid en verklaart dat zijn uitspraken voortkwamen uit motivatie, niet uit daadwerkelijke intenties. “Dat is ook Nabil, snap je? Ik ben iemand die gemotiveerd is. Ik doe mee. Ik doe niet mee om mee te doen, snap je? Ik doe echt mee om kampioen te worden. En dan wil je gewoon al die jongens verslaan. Waaronder ook Levi.”
Khachab benadrukt dat hij zichzelf graag met de top wil meten: “Dat is toch iemand die twee keer tegen de kampioen heeft gestaan. Ook in het toernooi, toen zijn we elkaar eigenlijk nog nooit tegengekomen. En ik level mezelf graag met de top.”
Om Rigters te treffen moet Khachab eerst op 11 oktober bij Glory 104 winnen van de Frans-Algerijn Sofian Laïdouni. Als Rigters zijn partij tegen Asadulla Nasipov wint, staat een confrontatie tussen Khachab en Rigters gepland als finale van groep 2 die avond.