Black Mirror-fans opgelet! De Netflix-serie wordt verlengd en dat betekent dat er een zevende seizoen erbij komt. Dat hebben de Amerikaanse websites Variety en Deadline bekendgemaakt. Het aantal afleveringen, de verhaallijnen en de releasedatum van de show, is nog niet bekend,
De nieuwe afleveringen van Black Mirror worden geproduceerd door Charlie Brook, de bedenker van de show, aldus Variety. Hij wordt bijgestaan door de uitvoerende producenten Jessica Rhoades en Annabel Jones. De casting van de show is nog privé. Het voorlaatste seizoen van de populaire show was dit jaar vanaf juni te bekijken op Netflix.
Tussen seizoen 5 en seizoen 6 zat maar liefst vier jaar, maar het lijkt erop dat we dit keer niet zolang hoeven te wachten, want de productie moet later dit jaar gaan beginnen.
Aanbevolen Video
Scroll om verder te lezen.