Nieuwe single van Kanye West waarop hij rapt over 'WW3' en hakenkruizen gaat viral in o.a. Duitsland en Israël

05 mei 2025, 10:59NEWS
schermafbeelding 2025 05 02 om 152321
Terwijl Kanye West nog bezig is om het album DONDA 2 op streamingdiensten te houden, liggen er andere problemen op de loer. De titeltrack en eerste single van het album WW3, dat er aan zit te komen, gaat namelijk viral.
Het nummer, dat door de extreem kwetsende teksten niet in playlisten zit, pronkt nu bovenaan de Spotify Viral Top 50 in Duitsland. Duitsland is niet het enige land waar ‘WW3’ het meeste virale nummer is. Ook in Nederland, Canada, Tsjechië, Denemarken, Estland, Ijsland, Ierland, Italië, Litouwen, Nieuw Zeeland, Noorwegen, Polen, Portugal, Roemenië, Slowakije, Zweden, Zwitserland en het Verenigd Koninkrijk staat het nummer op één. Zelfs in Israël gaat het nummer viral en staat het nummer op twee in de Spotify Viral Top 50.

Voor vaste lezers

Mis geen nieuws meer van Puna.nl

Open Google en kies Puna.nl als voorkeursbron.

Open Google ›

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

Opmerkelijk gezien de antisemitische teksten die hij op sociale media deelt en in dit nummer zijn verwerkt. Het nummer dat 1:43 lang is rapt West o.a. over Hitler, Swastika’s en dat hij een Nazi is.

HET LAATSTE NIEUWS

Scherm­afbeelding 2026-07-21 om 18.28.20

Ondernemer Samuel Onuha zou naakt en onder invloed zijn opgepakt op Mykonos: "Ik ga naar pluto broer"

NEWS21 jul, 18:48
shutterstock_2642420875

Cristiano Ronaldo liket Instagram-post die FIFA beschuldigt van corruptie rond WK

SPORTS21 jul, 21:00
schermafbeelding 2024 06 29 om 134948

Ali B gaat na vier jaar uit de schijnwerpers ondernemers toespreken tijdens evenement in The Harbour Club

NEWS21 jul, 20:00

Loading