Noa Lang en Hans Kraay Jr. clashen na wedstrijd tegen PEC Zwolle: "Waarom krijgen we na elke goal het circus Noa Lang?"

28 okt 2024, 11:14NEWS
schermafbeelding 2024 10 28 om 111200
Noa Lang was afgelopen vrijdag een van de doelpuntenmakers in de 6-0 overwinning van PSV op PEC Zwolle en dat vierde hij op geheel eigen wijze.
De aanvaller scoorde voor de tweede week op rij en kent een succesvolle terugkeer na lang blessureleed. Na het doelpunt kreeg hij een shirt in zijn handen gedrukt met rugnummer 9 + 1 en zijn artiestennaam Noano.

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

het rugnummer is een verwijzing naar zijn nieuwe track Damage met Ronnie Flex. In de track rapt hij "Je bent een 9+1 als m'n rugnummer". Hans Kraay Jr. is geen fan van de manier van juichen van Lang en liet hem dat weten ook.
Kraay vraagt de voetballer of we na elke goal 'Circus Noa Lang' te zien gaan krijgen. Volgens Lang past het bij hem en noemt hij een generatiekloof als reden dat de verslaggever het niks vindt. "Verder vind ik je een topgozer," verzekert Lang Kraay Jr. vervolgens. Check de beelden hieronder.

HET LAATSTE NIEUWS

schermafbeelding 2025 07 04 om 063821

Influencer Joey Bravo reageert met emotioneel statement op veroordeling voor jarenlange fraude: "Een hele dure les"

NEWS04 jul, 9:03
shutterstock 655013842

Nieuwe klap voor Diddy: escort sleept hem en Cassie voor de rechter voor o.a. misbruik en seksuele uitbuiting

NEWS04 jul, 8:19
schermafbeelding 2025 07 04 om 234112

Young Noble, bekend van de door 2pac opgerichte rapgroep The Outlawz, op 47-jarige leeftijd overleden

NEWS04 jul, 23:44
shutterstock 2520873257

Ex-Arsenal speler aangeklaagd voor meerdere zedendelicten

NEWS04 jul, 18:51