Voor Onana was het gister niet alleen de 0-2 overwinning op AC Milan die gevierd moest worden, maar ook een nieuwe mijlpaal. De voormalige keeper van Ajax stal opnieuw de show in de halve finale van de Champions League en kreeg het hiermee voor de zevende keer voor elkaar om zijn doel schoon te houden, iets wat geen enkele keeper ooit in het miljardenbal heeft bereikt. Hij mag zichzelf dus met trots de clean sheet-koning van de Champions League noemen.
Gisteravond speelden de twee aartsrivalen uit Milaan de halve finale van de Champions League, waarbij het een direct een fantastische start was voor blauw-zwart. Na tien minuten stond de ploeg al comfortabel op een 0-2 voorsprong. AC Milan moest hierdoor alles op alles zetten om de voorsprong bij te houden, maar niemand kreeg het voor elkaar voor Onana te passeren. Eerder twee keer tegen Viktoria Pilzen, Barcelona, tweemaal tegen FC Porto en Benfica was Onana al onpasseerbaar. In het seizoen van 2009/10, toen Inter onder begeleiding van Mourinho de treble won, behaalde de doelman Júlio César tot zes clean sheets, één duel minder dan André Onana.
Ook in de algemene stats van de Europese competitie komt Onana bovendrijven. Doordat hij alle pogingen tegenhield verricht hij dit seizoen ook de meeste reddingen: maar liefst 43. Thibaut Cortois van Real, eventueel een aankomende tegenstander van Inter kan zijn, volgt met 38 reddingen.
Vincent Kompany zakte vrijdag in elkaar tijdens een training van Bayern München en ligt in het ziekenhuis. De Belg kampte al dagen met een virus. Zijn staf neemt het over.
André Onana zou donderdag na de Europa League-wedstrijd van Trabzonspor met zijn gezin betrokken zijn geraakt bij een kettingbotsing in Turkije. De voorzitter stelt gerust.
Volgens advocaat Joe McBride is Andrew Tate na 95 dagen in een vochtige cel in Miami ernstig ziek en krijgt hij geen medische zorg. Hij dreigt de gevangenis aan te klagen.
Don Roberts III, verdacht van een gewapende aanval op de zoon van Rick Ross, bedankt 50 Cent in een video en zegt onschuldig te zijn. 50 Cent: "Wie is er aan het snitchen?"
Levi Rigters maakt op 28 november zijn boksdebuut bij Boxing Gladiators, een maand na zijn MMA-debuut. Hij blijft ook MMA doen, maar weet dat hij ooit moet kiezen.