OVO's Baka Not Nice bedreigt Metro Boomin: "Pick a side? We don't pick, we unalive"

25 mrt 2024, 17:13 NEWS
schermafbeelding 2024 03 25 om 173746

De beef die al een tijdje in de lucht hing tussen Drake en Future bereikte afgelopen vrijdag het kookpunt toen zowel Future zelf als Kendrick Lamar uithaalde naar Drake (en J. Cole) op het album We Don't Trust You.

Sindsdien gaan we veel verschillende verhalen de rondte. Zo hebben fans de vrouw gevonden waarvan men denkt dat ze de reden van de beef is, worden er shots van Drake ontdekt op nummers van de vorige twee albums en worden artiesten gedwongen een kant te kiezen. Zo ontvolgde Rick Ross en NAV allebei de Canadees al, wat weer leidde tot een reactie van Drake.

Metro Boomin had afgelopen jaar al een issue met Drake en zei toen al dat men een kant moest gaan kiezen. Die worden zijn inmiddels ook aangekomen bij Baka Not Nice, de vriend van Drake, die ook muziek uitbrengt onder het OVO label. Hij had een duidelijke boodschap voor Metro Boomin; "Pick a side? We don't pick, we unalive" zei hij op niet subtiele wijze in zijn Instagram story.

Aanbevolen Video - Scroll om verder te lezen

HET LAATSTE NIEUWS

shutterstock 2237208709

Slachtoffer van veelbesproken livestream Bilal Wahib daagt de artiest vier jaar later uit voor een gevecht

NEWS08 feb, 13:15
shutterstock 2274977225

Kanye West gaat los op sociale media en claimt een Nazi te zijn, Kai Cenat en Travis Scott nemen per direct afstand

NEWS08 feb, 12:29
schermafbeelding 2025 02 08 om 202743jpg

Duidelijk geïrriteerde Noa Lang heeft duidelijke boodschap voor harde kern PSV na goal

NEWS08 feb, 20:55
schermafbeelding 2025 02 08 om 213922jpg

Noa Lang is klaar met de negatieve houding van PSV achterban: “Blijkbaar kunnen hun beter voetballen als ons”

NEWS08 feb, 21:51
schermafbeelding 2025 02 08 om 205048

PSV-fans reageren op sociale media massaal met afschuw op de woorden van Noa Lang

NEWS08 feb, 22:48