'Pusha T door Drake verbannen uit Canada'

08 mei 2022, 19:46NEWS
Schermafbeelding 2022 05 08 om 091108
Bijna 4 jaar geleden kwam de disstrack 'The Story of Adidon' van Pusha T naar Drake uit, maar vier jaar later heeft Pusha hier nog steeds last van. In de laatste aflevering van Drink Champs vertelt Pusha T dat hij niet meer welkom is in Canada. Tijdens zijn gesprek met N.O.R.E. en DJ EFN vertelt King Push over zijn beef met Drake en wat de gevolgen voor hem waren. N.O.R.E. geeft daarop aan dat de disstrack misschien iets te ver ging door Drake's zoon daarin te betrekken. Pusha T is het daar echter niet mee eens, "I don’t care. That’s why you don’t play with me. There is no too far."

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

Verder in het interview geeft Pusha aan dat hij verbannen is uit Canada sinds zijn show in Toronto in 2018. Pusha had namelijk vlak na de release van de mega disrespectvolle disstrack een show in Toronto. Tijdens die show probeerde meerdere Drake fans het podium te betreden en Pusha T aan te vallen. Dit resulteerde uiteindelijk in meerdere vechtpartijen. “I’m banned from Canada. I can’t get back over there,” vertelt Pusha. “I ain’t allowed to go back over there.”
N.O.R.E. vraagt daaropvolgend aan Pusha T of het niet tijd is om de ruzie bij te leggen, maar Pusha T is stellig en wil daar niks vanaf weten. "There’s nothing for me to squash. I’ve done it all. I’m finished, I’m cool," vertelt Pusha T. "Ain’t nothing for me to do."

HET LAATSTE NIEUWS

Scherm­afbeelding 2025-07-08 om 16.42.36

Spaanse politie deelt gedeelte politierapport over dodelijk ongeval Liverpool-speler Diogo Jota

NEWS08 jul, 16:51
schermafbeelding 2025 07 08 om 162640

Twee voetbalclubs melden zich voor Quincy Promes, en er zit ook nieuwe muziek aan te komen

NEWS08 jul, 16:34
nickiminaj beyonce

Nicki Minaj uit dreigementen naar Beyoncé in stream: "Kick her right in that throat"

NEWS08 jul, 14:38
Scherm­afbeelding 2025-07-08 om 17.31.41

Slecht nieuws voor Quincy Promes: Voetballer komt niet op vrije voeten, gerechtshof vindt het risico op vluchtgevaar te groot

NEWS08 jul, 17:46
schermafbeelding 2025 07 08 om 132616

Quincy Promes voor het eerst aanwezig in rechtbank bij start hoger beroep

NEWS08 jul, 13:28