Quavo & Jack Harlow winnen half miljoen dollar basketbalwedstrijd van Lil Baby & 2 Chainz

08 mrt 2021, 11:00NEWS
Schermafbeelding 2021 03 08 om 105141
Afgelopen nacht zagen we Bleachers Report's Open Run Basketbal game tussen rappers Lil Baby en 2 Chainz VS Quavo en Jack Harlow. De twee teams hielden een wedstrijd in Atlanta, waar ze een geldprijs konden winnen van een miljoen dollar. $5OO.OOO dollar mochten ze bij het winnen zelf houden en de andere $500k zal gedoneerd worden.
Team Quavo en Jack Harlow gingen er met de winst vandoor. Beide teams werden getraind door NBA spelers. Quavo en Jack Harlow vielen onder training van Chris Brickley en Lil Baby en 2 Chainz werden getraind door Drew Hanlen. Er mocht geen publiek aanwezig zijn, maar Fabolous en Bobby Shmurda waren er wel voor de support.

Voor vaste lezers

Mis geen nieuws meer van Puna.nl

Open Google en kies Puna.nl als voorkeursbron.

Open Google ›

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

Meer Hip-hop artiesten hebben affectie met basketbal. Zo is Sheck Wes afgelopen november aangenomen bij een basketbal vereniging in Parijs en is J.Cole ook veel aan het trainen. Dit basketbal talent is bij Lil Baby helaas minder te vinden en met de game van afgelopen nacht, is dit extra bevestigd. Twitter had er weer veel over te zeggen en een paar van die tweets lees je hier beneden.
Lil Baby heeft ondertussen op zijn slechte basketbal kunsten gereageerd en hij kan er gelukkig nog wel om lachen. Bekijk zijn reactie hier beneden.

HET LAATSTE NIEUWS

Scherm­afbeelding 2026-07-21 om 18.28.20

Ondernemer Samuel Onuha zou naakt en onder invloed zijn opgepakt op Mykonos: "Ik ga naar pluto broer"

NEWS21 jul, 18:48
shutterstock_2642420875

Cristiano Ronaldo liket Instagram-post die FIFA beschuldigt van corruptie rond WK

SPORTS21 jul, 21:00
schermafbeelding 2024 06 29 om 134948

Ali B gaat na vier jaar uit de schijnwerpers ondernemers toespreken tijdens evenement in The Harbour Club

NEWS21 jul, 20:00

Loading