Quincy Promes veroordeeld tot een jarenlange celstraf voor de invoer van grote partijen cocaïne

14 feb 2024, 11:05NEWS
schermafbeelding 2024 02 14 om 110437
Quincy Promes is vandaag veroordeeld tot een celstraf van 6 jaar voor zijn betrokkenheid bij de invoer van twee partijen cocaïne. Naast Promes is ook zijn neef Marylio V. Veroordeeld tot een celstraf van 6 jaar.
Tegen de oud Oranje international was een celstraf van 9 jaar geëist, maar vandaag werd duidelijk dat Promes het moet doen met een celstraf van 6 jaar. De rechtbank acht bewezen dat Promes betrokken was bij de invoer van 1350 kilo cocaïne via de haven van Antwerpen.
Ook bij deze uitspraak was Quincy Promes niet in de rechtszaal. De speler verblijft in Rusland bij zijn club Spartak Moskou. Zijn contract loopt echter in 2024 af, maar volgens Russische media zijn de club en Promes in gesprek om dit te verlengen. De advocaat van Promes liet na afloop weten dat hij in hoger beroep gaat.

Voor vaste lezers

Mis geen nieuws meer van Puna.nl

Open Google en kies Puna.nl als voorkeursbron.

Open Google ›

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

Het is voor Promes de tweede rechtszaak die hij verliest. In juni vorig jaar kreeg Promes al een celstraf van 1,5 jaar voor het neersteken van zijn neef tijdens een familiefeest. In die zaak is Promes in hoger beroep gegaan. Opgeteld heeft Quincy Promes nu 7,5 jaar cel in Nederland openstaan. Als Promes naar Nederland zou komen om de celstraf uit te zitten zou hij in de praktijk ongeveer vijf jaar en enkele maanden achter de tralies verdwijnen.

HET LAATSTE NIEUWS

Scherm­afbeelding 2026-05-13 om 22.21.24

GTA 6 is nu te pre-orderen bij Nederlandse webshop onder unieke voorwaarde

NEWS03 jun, 12:48
schermafbeelding 2024 09 16 om 133028

LSD-oprichter Nino vraagt via GoFundMe om hulp na maandenlange burn-out

NEWS03 jun, 18:08
Scherm­afbeelding 2026-05-05 om 14.07.51

Kanye West geland op Schiphol voor concerten in GelreDome

NEWS03 jun, 13:11
shutterstock_2509744101

Zwitserland in de problemen op WK: VS weigert basisspeler toegang

SPORTS03 jun, 13:33

Loading