'Real Madrid en FC Barcelona azen op komst van Ajax-talent'

16 jan , 12:42NEWS
shutterstock_2716002399
Rayane Bounida komt steeds nadrukkelijker in beeld bij Real Madrid en FC Barcelona. Volgens het Spaanse AS monitoren beide topclubs de negentienjarige Ajacied intensief. Bronnen rondom de clubs omschrijven de interesse als "sterk, weloverwogen en strategisch", waarbij Bounida zou passen in hun langetermijnplannen. Er wordt zelfs gesproken over een "perfecte match voor toekomstgerichte projecten".
De Belgische middenvelder annex buitenspeler breekt dit seizoen door in Amsterdam. Tegen Benfica mocht Bounida voor het eerst in de basis starten, een wedstrijd waarin hij indruk maakte op de tegenstander.

Voor vaste lezers

Mis geen nieuws meer van Puna.nl

Open Google en kies Puna.nl als voorkeursbron.

Open Google ›

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

José Mourinho, trainer van de Portugese topclub, was na afloop vol lof over de jonge Ajacied. "Wat indruk op me maakt, is zijn lef om één-op-één duels op te zoeken en aan te gaan," aldus de ervaren coach.
Met de aandacht van twee Spaanse grootmachten lijkt Bounida een veelbelovende toekomst tegemoet te gaan. Of Ajax zijn talent kan behouden, zal de komende tijd blijken.
Foto: Maciej Rogowski Photo / Shutterstock

HET LAATSTE NIEUWS

Badr Hari

Aanhouding Badr Hari krijgt nieuwe wending door verhaal over een afleververzoek

NEWS04 sep, 17:00
Scherm­afbeelding 2026-09-03 om 23.04

Acteur Teun Kuilboer is van plan boekje verder open te doen over Sleepers: "Dat moet wel benoemd worden"

NEWS04 sep, 16:20
shutterstock_2352095337

Rechtszaak om dodelijke crash Anthony Joshua: dit is wat volgens het OM misging vlak voor de botsing

NEWS04 sep, 15:00
Lutsharel Geertruida

Geertruida schiet videoclip in het Philips Stadion en krijgt Feyenoord-fans opnieuw op zijn dak

MUSIC04 sep, 16:40
Scherm­afbeelding 2026-09-04 om 16.59.29

JoeyAK zet comeback voort met nieuwe release en videoclip 'Straat van Hormuz'

MUSIC04 sep, 17:35

Loading