Saoedische miljardair daagt Mike Tyson uit om opnieuw met Jake Paul in de ring te gaan voor 700 miljoen dollar

29 nov 2024, 20:08 NEWS
schermafbeelding 2024 11 29 om 200708
Mike Tyson is door de Saoedische miljardair Turki Alalshikh uitgedaagd om opnieuw met Jake Paul de ring in te gaan. De oliemagnaat is voorzitter van het General Entertainment Authority in Saoedie-Arabië en in die rol is hij al langer actief als iemand die opmerkelijke gevechten naar het land haalt. Voor de rematch heeft Turki Alalshikh zelfs 700 miljoen dollar over, omgerekend zo’n 663 miljoen euro.
Journalist Jack Lombardi kwam gisteren met het nieuws over de mogelijke rematch. Voor de rematch wil Alalshikh wel dat het gevecht meer spektakel oplevert dan het eerste gevecht. Om het spektakel te garanderen krijgt Mike Tyson alleen de miljoenen als hij Jake Paul knock-out weet te slaan binnen 180 seconden. Wat Jake Paul kan verdienen voor het gevecht is nog niet duidelijk.

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

De oliemagnaat Alalshikh is geen onbekende in de vechtsport. Sinds zijn aantreden haalde hij de gevechten tussen Tyson Fury en Francis Ngannou, maar ook Anthony Joshua tegen Ngannou naar Riyadh. Ook meerdere UFC vonden door hem al plaats in Riyadh.
Het gevecht van Mike Tyson tegen Jake Paul kreeg na afloop een hoop kritiek. Naar mate het gevecht vorderde werd Mike Tyson steeds zwakker in het gevecht en verloor de oud wereldkampioen het gevecht na een jurybeslissing. Op sociale media werd het gevecht zelfs bestempeld als saai.

HET LAATSTE NIEUWS

alexsoze

Alex Soze met sportwagen van bijna 100.000 euro betrokken bij auto-ongeluk in Dubai: "Dit ziet er niet best uit"

NEWS02 mei, 10:47
schermafbeelding 2024 06 04 om 171453jpg

Alles lijkt erop dat Kevin De Bruyne na dit seizoen bij bizarre club zijn voetbalcarrière gaat voortzetten

SPORTS02 mei, 12:39
1707465398 grand theft auto 6png

Slecht nieuws voor Grand Theft Auto fans: GTA 6 opnieuw voor lange tijd uitgesteld, maar krijgt wel een releasedatum

NEWS02 mei, 14:06
schermafbeelding 2025 05 02 om 070634

Tyjani Beztati voelt zich bestolen en uit frustraties over Glory Underground gevecht tegen Chico Kwasi: "Dit gevecht heb ik gewonnen"

NEWS02 mei, 7:08
schermafbeelding 2025 05 02 om 074918

ME moet opnieuw ingrijpen in Scheveningen na rellen, politie bekogeld door honderden jongeren

NEWS02 mei, 7:51