De Amerikaanse zanger Sean Kingston en zijn moeder Janice Turner zijn door een jury schuldig bevonden aan fraude en samenzwering.
Volgens Amerikaanse media zou het duo verschillende bedrijven hebben misleid om luxe goederen, zoals dure auto’s en sieraden, te verkrijgen zonder daarvoor te betalen. De waarde van de buitgemaakte spullen zou meer dan een miljoen dollar bedragen.
Het proces begon op 24 maart en eindigde vrijdag. Na meer dan 3 uur beraad kwam de jury tot een oordeel. De rechter doet op 11 juli uitspraak over de strafmaat voor Kingston en zijn moeder.
Sean Kingston, wiens echte naam Kisean Anderson is, is onder huisarrest geplaatst. Zijn moeder Janice Turner is direct in hechtenis genomen. Vanwege haar strafblad en haar prominente rol in de zaak werd ze als vluchtgevaarlijk beschouwd door de rechter.
De fraudezaak kwam aan het licht nadat het tweetal in mei 2024 werd gearresteerd. In juli verschenen ze voor het eerst voor de rechter, waarna een maandenlange rechtszaak volgde. Voor beiden hangt er nu een maximale celstraf van 20 jaar boven het hoofd.
Een FBI-agent verklaarde dat Lil Durk een uur na een inval een vlucht naar Dubai boekte. Volgens de aanklagers was dat een vluchtplan; de jury moet nog beslissen.
Badr Hari reageert voor het eerst op zijn aanhouding. Volgens zijn advocaat draait het om een conflict met zijn ex na de scheiding. Hij ontkent alle beschuldigingen.
De juryleden die Keefe D schuldig verklaarden aan de moord op Tupac zijn bang voor represailles. Marshals brachten ze na de uitspraak onder begeleiding weg.
Bij een zitting in Nigeria bleek dat de chauffeur van Anthony Joshua aan het inhalen was voor de fatale crash. De politie hoorde de bokser zelf nog niet.
De vrijlatingsdatum van Diddy schuift opnieuw op. Volgens TMZ en de gevangenisdienst gaat er twee weken van zijn straf af en komt hij op 5 februari 2028 vrij.
Sean Kingston is facing a total of 10 charges related to the raid Sheriff's deputies conducted last week ... with the biggest one being an alleged organized scheme to defraud several companies.
Sean and his mother, Janice Turner are accused of ripping off a jeweler, an exotic