Frenkie de Jong gaat toch niet meer met Oranje naar het EK in Duitsland. Ondanks dat hij de afgelopen dagen mee trainde is vanavond de conclusie getrokken dat zijn enkelgewricht onvoldoende is hersteld.
De Jong is vertrokken naar zijn club Barcelona waar hij zich gaat focussen op het volgende seizoen. Voor Oranje en Koeman betekent het afhaken van De Jong een enorme dreun. Frenkie werd door Koeman gezien als één van de vormgevers van het team.
Ondanks de blessure kreeg Frenkie De Jong van Koeman een voorkeursbehandeling om alsnog fit te worden voor het EK. Naast De Jong is vandaag het ook nieuws gekomen dat Teun Koopmeiners een liesblessure heeft opgelopen tijdens de warming-up. Hierdoor zal Koeman opnieuw kritisch moeten kijken naar het middenveld.
Aanbevolen Video - Scroll om verder te leze