Spandoek van Dumfries die tegenstander als een hond aan de lijn houdt heeft mogelijk gevolgen voor de Nederlander

• NEWS
shutterstock 2003426099 3
Voetballer Denzel Dumfries kan wellicht een boete van de Italiaanse voetbalbond verwachten voor zijn gedrag tijdens het kampioensfeest van Internazionale. De Nederlander wordt mogelijk bestraft voor het omhooghouden van een spandoek met beledigingen richting AC Milan-speler Theo Hernández.
Tijdens de huldiging van de Italiaanse landskampioen hield Dumfries een spandoek vast waarin Theo Hernández wordt afgebeeld als hond, aan de ketting. Het tweetal kreeg in de kampioenswedstrijd van Inter ruzie met elkaar, waarna ze beiden het veld met rood moesten verlaten.
De Italiaanse voetbalbond is volgens La Gazzetta dello Sport een onderzoek naar het voorval begonnen, wat waarschijnlijk gaat uitkomen op een boete voor de Nederlander. In 2022 deed zich een vergelijkbare situatie voor, toen Hernández en drie ploeggenoten tijdens het titelfeest van AC Milan een doek met beledigende teksten richting Inter toonden. Hiervoor ontving het viertal een boete van vier- tot vijfduizend euro van de bond.
★

Voor vaste lezers

Mis geen nieuws meer van Puna.nl

Open Google en kies Puna.nl als voorkeursbron.

Open Google ›

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

Het geschil tussen Dumfries en Hernández is nog niet afgelopen. Aankomende zomer ontmoet het tweetal elkaar mogelijk weer op het EK. Nederland speelt namelijk tegen Frankrijk op 21 juni in de groepsfase van het toernooi.

HET LAATSTE NIEUWS

Scherm­afbeelding 2026-10-19 om 15.43.51

Algerijnse vechter heeft boodschap aan Marokkaanse volgers na knock-out bij Glory 110: "Nidal remains my brother"

SPORTS•
Scherm­afbeelding 2026-10-19 om 16.23.55

Medewerker Franse gamewinkel gaat viraal na poging plunderaars in Parijs tegen te houden: "Het was onverstandig"

NEWS•
Scherm­afbeelding 2026-10-19 om 18.10.13

Ronnie Flex en $hirak vinden New Wave-docu op sensatie gericht: "Gewoon raar geknipt"

NEWS•
shutterstock_2833623351

Lamine Yamal waarschuwt PSG bij aankomst in Parijs voor Champions League-kraker: "Paris, I have come!"

SPORTS•
Scherm­afbeelding 2026-10-19 om 18.26.41

Rico Verhoeven schreeuwt dochter Jazz vanaf de tribune naar kickbokszege: "Front kick, Jazz. Front kick!"

SPORTS•

Loading