The-Dream beschuldigd van verkrachting en mishandeling door Nederlandse zangeres

05 jun 2024, 9:55NEWS
schermafbeelding 2024 06 05 om 101427jpg
De Nederlandse zangeres Chanaaz Mangroe, die de stagename Channii Monroe gebruikt, heeft de Amerikaanse songwriter, producer en zanger Terius Adamu Ya Gesteelde-Diamant, beter bekend als The-Dream, aangeklaagd. Monroe beschuldigt hem van verkrachting en mishandeling. De artiest ontkent de beschuldigingen.
De 33-jarige Channii Monroe zegt dat ze The-Dream ontmoette in 2014 toen ze in de Verenigde Staten werkte. The-Dream had toen al meerdere hits op zijn naam, waaronder samenwerkingen met Kanye West en Mariah Carey. Hij beloofde haar dat hij hits voor haar zou schrijven en dat ze het voorprogramma van Beyoncé zou mogen verzorgen. Volgens Monroe werd The-Dream voordat het zover kwam echter gewelddadig en heeft hij haar meerdere keren verkracht en geprobeerd haar te wurgen.
Monroe zegt nu: "Uiteindelijk werd het te pijnlijk om stil te blijven. Ik realiseerde me dat ik mijn verhaal moet vertellen om te genezen. Ik hoop dat ik door dit te doen ook anderen kan helpen en afschuwelijk misbruik in de toekomst kan voorkomen." Ze eist dan ook een schadevergoeding. Ze dient de aanklacht in onder de Sexual Abuse and Cover-Up Accountability Act in Californië, een wet die het mogelijk maakt om zaken rond seksueel misbruik door te laten gaan ondanks het verstrijken van de officiële verjaringstermijn.

Voor vaste lezers

Mis geen nieuws meer van Puna.nl

Open Google en kies Puna.nl als voorkeursbron.

Open Google ›

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

The-Dream ontkent alle beschuldigingen en zegt: "These claims are untrue and defamatory. I oppose all forms of harassment and have always strived to help people realize their career goals. As someone committed to making a positive impact on my fellow artists and the world at large, I am deeply offended and saddened by these accusations."

HET LAATSTE NIEUWS

Scherm­afbeelding 2026-07-21 om 18.28.20

Ondernemer Samuel Onuha zou naakt en onder invloed zijn opgepakt op Mykonos: "Ik ga naar pluto broer"

NEWS21 jul, 18:48
Scherm­afbeelding 2026-07-22 om 15.57.26

Stuntkabouter nog steeds in Frankrijk, nabestaanden filmmaker willen duidelijkheid na fataal ongeluk

NEWS22 jul, 15:58
Scherm­afbeelding 2026-07-22 om 16.12.26

Broer Samuel Onuha deelt statement en ziet gebeurtenissen Mykonos als een "psychische episode"

NEWS22 jul, 16:35
shutterstock_2642420875

Cristiano Ronaldo liket Instagram-post die FIFA beschuldigt van corruptie rond WK

SPORTS21 jul, 21:00
schermafbeelding 2024 06 29 om 134948

Ali B gaat na vier jaar uit de schijnwerpers ondernemers toespreken tijdens evenement in The Harbour Club

NEWS21 jul, 20:00

Loading