The Game daagt ‘fan’ uit op het podium, maar zingt een toontje lager als de man tegenover hem staat: “I forgive you”

03 apr , 14:01 NEWS
shutterstock 540354778
The Game trad deze week op in Tallin, de hoofdstad van Estland en kreeg daar te maken met een lastige fan. De rapper besloot de man uit te dagen, maar dat liep niet zoals gepland.
Tijdens zijn show leek The Game te zien dat hij werd uitgescholden door iemand in het publiek. Hij stopte zijn show om de fan te confronteren en hem op het podium uit te nodigen. "Come say it to my face. Just come up here," zei de rapper uit LA.

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

"Let everybody see you say 'fuck you' to my face." De fan vroeg The Game nog of hij het zeker wist en werd vervolgens het podium op begeleid. Daar aangekomen confronteerde de rapper hem, maar de man leek niet onder de indruk. Hij trok zijn shirt uit en liet The Game weten er klaar voor te zijn.
De man liet een afgetraind lichaam zien en blijkt MMA vechter te zijn. The Game koos meteen eieren voor zijn geld en besloot de fan met rust te laten. "I forgive you," aldus de rapper. Game wist het nog te verpakken in grap door te zeggen dat hij hem zou slopen als hij nog jong was, maar dat hij nu aan zijn kinderen moet denken.

HET LAATSTE NIEUWS

alexsoze

Alex Soze met sportwagen van bijna 100.000 euro betrokken bij auto-ongeluk in Dubai: "Dit ziet er niet best uit"

NEWS02 mei, 10:47
shutterstock 2387513889

Duitse justitie vervolgt 15-jarige Nederlandse 'huurmoordenaar' uit Hoorn na schietpartij op Russische maffiabaas

NEWS02 mei, 16:22
schermafbeelding 2024 06 04 om 171453jpg

Alles lijkt erop dat Kevin De Bruyne na dit seizoen bij bizarre club zijn voetbalcarrière gaat voortzetten

SPORTS02 mei, 12:39
schermafbeelding 2025 05 02 om 070634

Tyjani Beztati voelt zich bestolen en uit frustraties over Glory Underground gevecht tegen Chico Kwasi: "Dit gevecht heb ik gewonnen"

NEWS02 mei, 7:08
1707465398 grand theft auto 6png

Slecht nieuws voor Grand Theft Auto fans: GTA 6 opnieuw voor lange tijd uitgesteld, maar krijgt wel een releasedatum

NEWS02 mei, 14:06