Tim Hofman gaat achter Bon Bon Entertainment aan en komt terug met meer vragen dan antwoorden: "Geen bewijs geleverd"

22 apr , 18:06NEWS
schermafbeelding 2025 04 22 om 180335
Er is al jaren veel te doen rondom Bon Bon Entertainment, zo komen artiesten niet opdagen bij evenementen en worden shows gecanceld. Zo cancelde Burna Boy op het laatste moment zijn Gelredome show terwijl de zaal vol stond met fans. Deze show werd ingehaald, maar de show die hij vorig jaar in de Johan Cruijff zou doen ging ook niet door en fans wachten nog steeds op hun geld. Reden genoeg voor Tim Hofman en BOOS om hier achteraan te gaan.
Tim weet uiteindelijk Bon Bon Entertainment oprichter Jim Neyda op te sporen. De presentator wil hem vragen hoeveel geld er is en wanneer gedupeerden hun geld terug kunnen verwachten. De fans hebben inmiddels al 30% van hun aankoopbedrag terug, maar wachten nog op de overige 70%.

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

Neyda belooft een afspraak te maken met Team Boos, maar komt dit niet na. Na veel heen en weer gemail en gebel krijgen ze uiteindelijk geen afspraak, maar wel een mail met 'wederhoor'. Hierin zegt Jim o.a. dat hij graag in de anonimiteit blijft en dat hij het niet handig vindt om in het openbaar te spreken over de zaak. Hij zou namelijk in onderhandeling zijn met Burna Boy z'n team voor een slotregeling.
Verder zegt hij nog dat een agent van Burna Boy een aanzienlijk bedrag verduisterd zou hebben. Ook claimt hij dat zijn verzekering zegt dat Burna Boy verantwoordelijk is voor het te betalen bedrag aan de fans en dat de fans in mei een definitieve update krijgen. Overigens heeft Jim nergens bewijs van geleverd zoals wel gevraagd werd.

HET LAATSTE NIEUWS

schermafbeelding 2025 06 15 om 123820

iShowSpeed wordt compleet genegeerd door Lionel Messi, Agüero legt haarfijn uit waarom

NEWS15 jun, 12:39
schermafbeelding 2025 06 15 om 153802

Beelden gaan viral van publiek dat massaal zaal verlaat terwijl wereldtitelgevecht van Rico Verhoeven nog bezig is

NEWS15 jun, 15:39
shutterstock 2597678703

Zeer gewaagd: Feyenoord-speler in voorbereiding voor nieuwe seizoen gespot in shirt van grote concurrent uit de Eredivisie

NEWS15 jun, 14:30
snapins ai 3655476835937149580

Jamal Ben Saddik krijgt na herstel scheenbeen blessure herkansing in Glory Heavyweight toernooi: "De strijd gaat door"

NEWS15 jun, 15:05
schermafbeelding 2025 06 13 om 212459

Rico Verhoeven biedt excuses aan na teleurstellend Glory 100 wereldtitel gevecht, andere gevechten leveren meer spektakel op

NEWS15 jun, 11:50