Netflix sloot onlangs een miljardendeal met de WWE en vanaf dit jaar worden alle evenement van de wereldberoemde worstel organisatie live uitgezonden op Netflix.
Vannacht werd de eerste Monday Night Raw van het jaar gehouden en daarmee ook het eerste WWE evenement op de streamingdienst. De partijen hadden flink uitgepakt met sterren als The Rock, John Cena en zelfs Hulk Hogan die een zegje kwamen doen.
Ook de partijen mochten er wezen. Zo nam Roman Reigns het op tegen Solo Sikoa in de Tribal Combat Match, nam CM Punk het op tegen Seth Rollins, vochten Liv Morgan en Rhea Ripley om de Women's World Title en vocht Drew McIntyre tegen Jey Uso.
Jey Uso had een verrassing bij zijn opkomst. Hij werd namelijk bijgestaan door Travis Scott en dat zorgde voor spektakel. De opkomst was niet voor niks, want aan het eind van de partij trok Uso aan het langste eind.