Tyler, the Creator scoort ook in Nederland met zijn nieuwe album CHROMAKOPIA en kondigt tweede Ziggo Dome show aan

• NEWS
schermafbeelding 2024 10 31 om 173030
Tyler, the Creator bracht afgelopen maandag zijn nieuwe album CHROMAKOPIA uit en doet het erg goed. In de Verenigde Staten bestaat de volledige top 10 in de Spotify Charts uit nummers van het project en ook in Nederland staan momenteel dertien van de veertien nummers in de Top 200.
Het succes in Nederland blijkt voor Tyler en zijn team genoeg aanleiding om zijn verblijf in Nederland te verlengen van één show naar twee shows in de Ziggo Dome. Op woensdag 14 mei staat de Amerikaanse artiest in de Ziggo Dome, als onderdeel van zijn wereldtournee en daar komt 15 mei nu dus bij.
★

Voor vaste lezers

Mis geen nieuws meer van Puna.nl

Open Google en kies Puna.nl als voorkeursbron.

Open Google ›

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

De 33-jarige rapper, begint 25 april in Antwerpen aan het Europese deel van zijn tour. Naast Nederland gaat hij de steden Parijs, Milaan, Kopenhagen en Londen langs. De laatste Europese show is 30 mei in Glasgow. Voor de tour neemt Tyler, The Creator, Lil Yachty mee voor in het voorprogramma.

HET LAATSTE NIEUWS

Scherm­afbeelding 2026-10-19 om 15.43.51

Algerijnse vechter heeft boodschap aan Marokkaanse volgers na knock-out bij Glory 110: "Nidal remains my brother"

SPORTS•
Scherm­afbeelding 2026-10-19 om 18.10.13

Ronnie Flex en $hirak vinden New Wave-docu op sensatie gericht: "Gewoon raar geknipt"

NEWS•
Scherm­afbeelding 2026-10-19 om 16.23.55

Medewerker Franse gamewinkel gaat viraal na poging plunderaars in Parijs tegen te houden: "Het was onverstandig"

NEWS•
shutterstock_2833623351

Lamine Yamal waarschuwt PSG bij aankomst in Parijs voor Champions League-kraker: "Paris, I have come!"

SPORTS•
Scherm­afbeelding 2026-10-19 om 18.26.41

Rico Verhoeven schreeuwt dochter Jazz vanaf de tribune naar kickbokszege: "Front kick, Jazz. Front kick!"

SPORTS•

Loading