Voetbalclub haalt team van Mocro Maffia acteur Marouane Meftah 'tijdelijk' uit de competitie na mishandeling keeper met scooterhelm

05 feb 2025, 22:40NEWS
schermafbeelding 2025 02 05 om 221037
De vechtpartij van Marouane Meftah kent verstrekkende gevolgen. Het voetbalelftal waarin Mocro Maffia acteur Marouane Meftah speelt, legt per direct alle wedstrijden en trainingen stil. Dit besluit is door de voetbalclub genomen nadat Meftah toe had gegeven betrokken te zijn geweest bij de mishandeling van een keeper dit weekend. Afhankelijk van hoe lang het onderzoek van de politie duurt zal bepaalt worden of het team de competitie mag voortzetten of volledig uit de competitie wordt gehaald.
Meftah, bekend van zijn rol in o.a. Mocro Maffia, werd zaterdag aangehouden voor mishandeling van een keeper samen met twee anderen. De acteur had zichzelf gemeld bij het politiebureau en aangegeven dat hij de persoon was die een scooterhelm als wapen gebruikte. “Ik heb me eigenlijk in een soort angst en verdedigingsmodus van hem af gedraaid en heb me verweerd,” vertelde Meftah aan RTL Boulevard. Dit wordt bevestigd door camera beelden die AT5 in handen heeft gekregen. Op de beelden is te zien dat de keeper als eerste een klap uitdeelt. Desondanks verdenkt de politie Meftah van poging tot zware mishandeling. Het onderzoek mag hij in vrijheid afwachten.

Voor vaste lezers

Mis geen nieuws meer van Puna.nl

Open Google en kies Puna.nl als voorkeursbron.

Open Google ›

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

De voetbalclub waar Meftah voetbalt, NFC uit Amstelveen, neemt direct maatregelingen en heeft de ploeg dat uitkomt in de derde klasse zaterdag gelijk uit de competitie gehaald. Voor nu is deze maatregel tijdelijk, maar afhankelijk van het onderzoek en het contact met de KNVB wordt besloten of het team niet volledig uit de competitie gehaald moet worden.
Naast het incident van afgelopen zaterdag wordt er nu ook gekeken naar een eerder incident. Dat incident vond plaats in september van vorig jaar. Toen liep een wedstrijd tussen NFC en VVC op het sportpark van VVC in Nieuw-Vennep volledig uit de hand met als resultaat een massale vechtpartij tussen spelers. Waarbij twee spelers van VVC gewond raakten, waarvan één kaakfractuur opliep. Ooggetuigen en VVC-spelers beweren dat Meftah hier ook bij betrokken was. Er was toen ook aangifte gedaan.
Binnen de club NFC zijn ze geschrokken van de geweldsincidenten. “Dat dit voor de tweede keer binnen hetzelfde team gebeurt, is zorgwekkend,” zegt iemand binnen de club.”We beraden ons op vervolgstappen. Het is heftig om te merken dat mensen via andere clubs kritiek uiten op onze vereniging. Daar moeten we vanzelfsprekend iets mee.” Of Meftah in de toekomst bij de club mag blijven wil de bron niet veel over zeggen. “Zelfs als hij wordt vrijgesproken, is het nog maar de vraag of hij kan terugkeren. Dat hangt van meerdere factoren af. Voor nu geldt: onschuldig tot het tegendeel is bewezen. We wachten het onderzoek af.”

HET LAATSTE NIEUWS

Scherm­afbeelding 2026-05-13 om 22.21.24

GTA 6 is nu te pre-orderen bij Nederlandse webshop onder unieke voorwaarde

NEWS03 jun, 12:48
schermafbeelding 2024 09 16 om 133028

LSD-oprichter Nino vraagt via GoFundMe om hulp na maandenlange burn-out

NEWS03 jun, 18:08
Scherm­afbeelding 2026-05-05 om 14.07.51

Kanye West geland op Schiphol voor concerten in GelreDome

NEWS03 jun, 13:11
shutterstock_2509744101

Zwitserland in de problemen op WK: VS weigert basisspeler toegang

SPORTS03 jun, 13:33

Loading