Volgens advocaat Quincy Promes wil justitie miljoenen afpakken van de voetballer

• NEWS
shutterstock_2097057712
Het wordt Quincy Promes vrijdag meteen duidelijk hoe groot de rekening is die justitie bij hem neerlegt. Advocaat Geert-Jan Knoops bevestigt tegenover het Algemeen Dagblad dat het Openbaar Ministerie maar liefst acht miljoen euro van de oud-voetballer wil vorderen. Dat bedrag staat in verband met de drugssmokkel waarvoor Promes in eerste aanleg tot zes jaar cel werd veroordeeld.
Veel onduidelijkheid over de vordering
Of justitie dat bedrag volledig bij Promes neerlegt of deels bij zijn eveneens veroordeelde neef, wordt vrijdag pas duidelijk tijdens de regiezitting van de ontnemingszaak. Advocaat Knoops noemt die zitting "volstrekt voorbarig", omdat het hoger beroep van Promes nog loopt. Als hij daarin wordt vrijgesproken voor drugshandel, kan justitie niets terugvorderen.
★

Voor vaste lezers

Mis geen nieuws meer van Puna.nl

Open Google en kies Puna.nl als voorkeursbron.

Open Google ›

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

Hoger beroep nog gaande
Promes ging in hoger beroep tegen zowel zijn celstraf van zes jaar voor drugshandel als zijn eerdere veroordeling van anderhalf jaar voor het steken van een neef. Knoops hoopt dat het OM het hoger beroep eerst afwacht voordat het de ontnemingszaak doorzet.
Foto: Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com

HET LAATSTE NIEUWS

Scherm­afbeelding 2026-10-18 om 19.43.59

Khbabez wil titel van Mory Kromah afpakken, maar krijgt ijskoud antwoord: "Jij hebt niks meer te zoeken bij Glory"

SPORTS•
shutterstock_2706935837

Noa Lang opnieuw in opspraak bij Napoli door actie tijdens warming-up

SPORTS•
Scherm­afbeelding 2026-10-18 om 19.48.38

Na Kylian Mbappé komt Burna Boy met eerste eigen sneakercollectie via Zwitsers merk On

STYLE•
shutterstock_1119237557

50 Cent verwacht dat het niet lang duurt voor Amerikaanse justitie achter Diddy aangaat vanwege de moord op Tupac

NEWS•
Scherm­afbeelding 2026-10-18 om 21.05.41

Rijck draagt nieuwe single en video op aan Emma Heesters: "Deze is voor de culture"

MUSIC•

Loading