Vonneke Bonneke vertelt waarom ze bekeerd is tot de islam: "Mijn geloof is mijn houvast in het leven"

29 apr 2024, 11:19NEWS
vonneke
In de herfst van vorig jaar maakte Vonneke Bonneke bekend dat ze was bekeerd naar de Islam. Ze deelde haar proces, zoals ze eigenlijk alles van haar leven deelt.
Dit weekend ging het Jeugdjournaal bij haar langs om vragen van kinderen voor te leggen. Zo sprak ze onder andere over de tijd dat ze gepest werd en wat je moet doen als dat gebeurt en vertelde ze over haar werk bij FunX.
Tijdens de rondleiding kwamen ze langs de gebedsruimte voor de moslims die bij de radiozender werken. Aan de hand daarvan vertelde ze waarom waarom zij bekeerd is en wat het geloof voor haar inhoudt.

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

HET LAATSTE NIEUWS

schermafbeelding 2025 06 16 om 141947

Videoland komt met Bolle Jos documentaire: hoe Brabantse jongen uitgroeide tot meest gezochte crimineel van Nederland

NEWS16 jun, 14:32
schermafbeelding 2025 06 16 om 135429

Glory kickbokser Bahram Rajabzadeh toont berouw voor gedrag tijdens gevecht met Mory Kromah: “Hard to control our emotions”

NEWS16 jun, 14:00
schermafbeelding 2025 06 16 om 214854

Yousef Abd (Sevn Alias) wil niet dat fans nog naar zijn muziek luisteren: "Vanuit het geloof is het een zonde"

NEWS16 jun, 21:49
drenthe promes

Royston Denthe reageert op arrestatie Quincy Promes: ‘We zijn allemaal mensen en maken allemaal fouten’

NEWS16 jun, 16:39
shutterstock 2306692493

Feyenoord-speler begrijpt niks van de kritiek op het dragen van een PSV-shirt: "Don't be stupid, bro"

NEWS16 jun, 10:30