Website Kanye West Yeezy.com offline gehaald na verkopen van Nazi kleding

11 feb 2025, 17:47NEWS
schermafbeelding 2025 02 11 om 174652
Kanye West zijn website Yeezy.com is offline gehaald. De site is offline gehaald nadat Ye een bizarre item verkocht, een wit T-shirt met zwarte hakenkruizen.
De nazi-geïnspireerde kleding werd gedropt nadat Kanye 8 miljoen dollar had betaald voor een Super Bowl advertentie, waardoor mensen massaal naar de site werden gelokt. Volgens TMZ heeft de Super Bowl advertentie van Kanye zo’n 2 miljoen dollar opgeleverd, hij verkocht dus zo’n 100.000 shirts van 20 dollar per stuk.

Voor vaste lezers

Mis geen nieuws meer van Puna.nl

Open Google en kies Puna.nl als voorkeursbron.

Open Google ›

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

De verkoop van de antisemitische en racistische shirts kwamen na een serie van tweets waarin Kanye zichzelf openlijk een Nazi noemde en zijn liefde voor Adolf Hitler uitsprak. Shopify, die de webshop en betalingen van de website regelde, heeft zich daarom direct teruggetrokken en neemt hiermee afstand van de racistische uitspraken en verkopen.
Zie Kanye West zijn Super Bowl advertentie hieronder.

HET LAATSTE NIEUWS

Scherm­afbeelding 2026-07-21 om 18.28.20

Ondernemer Samuel Onuha zou naakt en onder invloed zijn opgepakt op Mykonos: "Ik ga naar pluto broer"

NEWS21 jul, 18:48
shutterstock_2642420875

Cristiano Ronaldo liket Instagram-post die FIFA beschuldigt van corruptie rond WK

SPORTS21 jul, 21:00
schermafbeelding 2024 06 29 om 134948

Ali B gaat na vier jaar uit de schijnwerpers ondernemers toespreken tijdens evenement in The Harbour Club

NEWS21 jul, 20:00

Loading