'Xavi Simons had afgelopen zomer net zo goed bij Ajax kunnen belanden, maar in Amsterdam hapten ze niet'

06 feb 2023, 18:30NEWS
Schermafbeelding 2023 02 06 om 182805
Al maanden maakt xavi Simons indruk bij PSV, maar wat blijkt; de rappe aanvaller had ook in het shirt van Ajax kunnen voetballen. Tenminste, als de Amsterdammers hadden gehapt onthult Mike Verweij in de 'Kick-Off' podcast van De Telegraaf.
Nu iets meer dan een half jaar later is het duidelijk dat PSV met halen van Xavi Simons een goede zet heeft gezet, los van de clausule in het contract. Volgens Pim Sedee was hij bij meer Europese clubs van waarde geweest. De welingelichte Verweij weet daarop in te haken, "Zijn zaakwaarnemers hebben hem ook in Amsterdam aangeboden, maar daar zagen ze dat niet zitten."
"Ik kan me die beslissing ook wel voorstellen. Je hebt hem nog niet heel veel aan het werk gezien op het allerhoogste niveau, aan de andere kant vertegenwoordigde hij ook de jeugdelftallen van het Nederlands elftal en had je hem ook wél kunnen zien. Dat heeft Ajax verkeerd ingeschat."

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

HET LAATSTE NIEUWS

shutterstock 2452243873

Liverpool-speler en Portugees international Diogo Jota op 28-jarige leeftijd overleden bij auto-ongeluk

NEWS03 jul, 10:38
shutterstock 235466173

Ondanks zwaarste aanklachten nu van tafel zijn, blijft Diddy vast en riskeert hij nog steeds 20 jaar cel

NEWS03 jul, 13:49