Cash Money voor 11 miljoen dollar aan Drake royalties aangeklaagd

14 okt 2015, 17:32 Nieuws
Drake Jas Prince
Lil Wayne is niet Birdman's enige probleem. Jas Prince had Drake getekend bij zijn label Aspire in 2007 en droeg de rapper toen over aan Cash Money voor 22 procent van zijn toekomstige royalties.
Enige tijd had Prince grote moeite om precies te achterhalen hoeveel geld Drake verdiend had met Birdman's bedrijf, die het niet zo nauw neemt met zijn boekhouding. Nu is bekend geworden via Jas Prince zijn advocaten dat het een bedrag van 40 miljoen dollar bedraagt, en Prince wil daar 11 miljoen dollar van zien.

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

Afgelopen week vroeg Prince aan de rechter om het geld meteen te ontvangen. Hij is namelijk bang dat hij zijn geld anders nooit meer krijgt van Cash Money. Hetgeen de zaak complex maakt is dat het geld in feite nog steeds toehoort aan Aspire, het bedrijf wat Prince inmiddels verlaten heeft.
Dit feit geeft Birdman een extra beschermingslaag om niet te hoeven betalen. Prince claimt echter dat hij over papierwerk beschikt wat bewijst dat het geld nog steeds van hem is. De rechter heeft nog geen uitspraak over de zaak gedaan die binnenkort vervolgd zal worden.

HET LAATSTE NIEUWS

soze verhoeven

Alex Soze wil onder speciale voorwaarden de ring in met Rico Verhoeven: "Ik maak een kleine jongen van jou"

NEWS03 mei, 14:11
schermafbeelding 2025 05 03 om 013429

Kickbokslegende Tyrone Spong lijdt pijnlijke nederlaag en gaat knock-out in titelgevecht bij Karate Combat

NEWS03 mei, 9:00
logan messi

Virale bodyguard van Lionel Messi en Logan Paul krijgen bizar bedrag geboden voor gevecht

SPORTS03 mei, 10:56
schermafbeelding 2025 05 03 om 103849

Lil Yachty reageert genadeloos op beschuldigingen van voormalige artiest: "Nobody wanted to sign her"

NEWS03 mei, 10:39
schermafbeelding 2025 05 03 om 142130

Akwasi dropt indrukwekkende nieuwe video voor 'Ik Zal Er Zijn' met Kenny B

MUSIC03 mei, 14:31