Rihanna's album Anti zal later deze week verschijnen

27 jan 2016, 12:40Nieuws
rihanna anti
Na maandenlang wachten, lijkt het erop dat we heel erg binnenkort Rihanna's 'Anti' kunnen verwachten. Bronnen hebben namelijk bevestigd aan Billboard dat het album eind deze week zal verschijnen, zelfs voor vrijdag nog.

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

Rihanna's achtste album is al meerdere malen uitgesteld terwijl ze zocht naar een opvolger voor haar single 'American Oxygen', die vorig jaar April uitkwam. Bronnen stelden dat het hele 'Anti' project vorig jaar mei uit zou komen, maar sinds mei is het al opgeschoven naar eerst september, toen november en later weer december.
In november leek het er even op dat het album eraan kwam door haar website AntiDiary.com, een deal die ze met Samsung heeft. Bijna wekelijks konden fans een nieuwe kamer openmaken en daar een video bekijken, leidend naar de laatste kamer: het album. De laatste kamer bleef echter dicht. Aangezien haar AntiTour op 26 februari aanstaande al van start gaat, heeft ze niet veel tijd meer en moet het album binnenkort uitgebracht worden. Nu lijkt het moment eindelijk daar, want vandaag kunnen we een nieuwe single verwachten.
'Work', de nieuwe single met Drake, komt vandaag dus uit en eerder zagen we al foto's van de clipshooting.

HET LAATSTE NIEUWS

schermafbeelding 2025 07 08 om 132616

Quincy Promes voor het eerst aanwezig in rechtbank bij start hoger beroep

NEWS08 jul, 13:28
schermafbeelding 2025 07 08 om 162640

Twee voetbalclubs melden zich voor Quincy Promes, en er zit ook nieuwe muziek aan te komen

NEWS08 jul, 16:34
nickiminaj beyonce

Nicki Minaj uit dreigementen naar Beyoncé in stream: "Kick her right in that throat"

NEWS08 jul, 14:38
Scherm­afbeelding 2025-07-08 om 16.42.36

Spaanse politie deelt gedeelte politierapport over dodelijk ongeval Liverpool-speler Diogo Jota

NEWS08 jul, 16:51
Scherm­afbeelding 2025-07-08 om 17.31.41

Slecht nieuws voor Quincy Promes: Voetballer komt niet op vrije voeten, gerechtshof vindt het risico op vluchtgevaar te groot

NEWS08 jul, 17:46