Famke Louise bij Jinek: "Dat gevoel van angst kan ik niet beschrijven"

06 okt 2020, 12:47Random
Schermafbeelding 2020 10 06 om 123914
Famke Louise was onlangs te gast bij praatprogramma Jinek om zich uit te laten over de destijds opgezette campagne #ikdoenietmeermee. Na de uitzending werd de zangeres het mikpunt van kritiek. De zangeres werd kort na de uitzending uitgenodigd door Diederik Gommers van de Nederlandse Vereniging voor Intensive Care om over de situatie te praten.

Voor vaste lezers

Mis geen nieuws meer van Puna.nl

Open Google en kies Puna.nl als voorkeursbron.

Open Google ›

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

Diederik Gommers heeft Famke Louise de afgelopen tijd mentaal ondersteund nadat de zangeres mentaal kapot werd gemaakt door de buitenwereld. Ook heeft hij de zangeres andere inzichten gegeven en bijgeschoold omtrent het coronavirus.
De zangeres keerde wederom terug bij praatprogramma Jinek, samen met Diederik Gommers, om te praten over de destijds opgezette #ikdoenietmeermee campagne en uiteraard de kritiek die de zangeres over haar heen kreeg. Bekijk de beelden van Jinek hieronder.

HET LAATSTE NIEUWS

shutterstock_2414162337

Politie toont verdachte vuurwerkincident PSV-huldiging: 16-jarige verloor gedeelte van hand

NEWS11 jun, 14:04
Split Photo Design-4

Glory zwaargewichtkampioen Mory Kromah voelt zich verraden door Rico Verhoeven: 'I was really disappointed'

SPORTS11 jun, 13:53
shutterstock_235606612

Model beschuldigt Kanye West van aanranding op videoset: 'Het was verschrikkelijk'

NEWS11 jun, 12:46

Loading