Jayboogz maakt zich op voor de release van zijn nieuwe album en na Pretty Girl Vybez dropt hij vandaag Johnny Story. De track is geproduceerd door Avenue en de video zie je hier.
In Grenzeloos Gebabbel legt Bonjasky uit waarom hij denkt dat Badr Hari in 2008 bewust de diskwalificatie opzocht. Over een derde gevecht is hij helder: twee miljoen.
De verdediger van IJsselmeervogels hield zeven gebroken tanden over aan de klap en doet aangifte. Jhon van Beukering plaatste een eigen lezing online en haalde die weer weg.
Quiermo Dumay kreeg bij de spelerstunnel een klap in zijn gezicht en verloor meerdere tanden. IJsselmeervogels weigerde daarna de tweede helft te spelen tegen GVVV.
Kosso beantwoordde vragen over zijn emigratie naar Pristina. Hij noemt de huurprijzen, 10 procent belasting en de inbraak bij hem thuis als redenen om Dubai te laten gaan.
De Rotterdamse rapper reisde mee naar Camp Nou voor de terugkeer van Feyenoord in de Champions League. Beelden uit het uitvak gaan dagen later alsnog viral.