Paris Saint-Germain heeft zich voor het tweede jaar op rij geplaatst voor de finale van de Champions League. Een 1-1 gelijkspel bij Bayern München was genoeg om over twee wedstrijden door te gaan: 6-5 in het voordeel van PSG.
In München zorgde een vroeg doelpunt van Ousmane Dembélé voor een comfortabele uitgangspositie. Bayern bleef gevaarlijk, maar kon lang niet scoren. Pas in de 94e minuut maakte Harry Kane de gelijkmaker, te laat om PSG nog van de finale te houden.
In Parijs brak massale feestvreugde uit na de kwalificatie. Later op de avond sloeg de sfeer echter om. Supporters bekogelden hulpdiensten met vuurwerk, staken spullen in brand en vernielden auto's. De politie greep in met traangas om de orde te herstellen.
PSG strijdt in de finale voor de tweede keer op rij om de Champions League-titel. De tegenstander in de eindstrijd is nog niet bekend.
Teun Kuilboer denkt erover om op zijn nieuwe YouTube-kanaal te vertellen wat er achter de schermen bij Sleepers gebeurde. Haast heeft hij naar eigen zeggen niet.
Bij een zitting in Nigeria bleek dat de chauffeur van Anthony Joshua aan het inhalen was voor de fatale crash. De politie hoorde de bokser zelf nog niet.
Lutsharel Geertruida deelde een videoclip die volledig is opgenomen op het veld van PSV. Onder de post regent het boze reacties van Feyenoord-supporters.